دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹

استقبال مخاطبان از نسخه دیجیتال محصولات جدید مؤسسه جوانان آستان قدس

موسسه جوانان آستان قدس

با انتشار نسخه‌ های دیجیتال ۳ محصول فرهنگی از سوی مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی، بیش از ۸۰ هزار نفر نسخهPDF این تولیدات را دریافت کردند.

به گزارش قدس آنلاین، مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی در ابتدای سال جاری و با شیوع بیماری کرونا اقدام به انتشار نسخه دیجیتال ۳ جلد از کتب تازه منتشر شده خود کرد که با استقبال مخاطبان همراه بود. در طول این مدت بیش از ۸۵ هزار نسخه از سه کتاب شرح دلبری، مکتب سلیمانی و عرفان امین به صورت رسمی دانلود و مطالعه  شد.

کتاب عرفان امین مبتنی بر نظرات و فرمایشات مقام معظم رهبری و جهت تبیین و تشریح نگاه معظم له به عرفان در سه بخش اصلی به قلم حجت‌الاسلام والمسلمین تولایی در ۴۷۲ صفحه به رشته تحریر درآمده است.

اثر «مکتب سلیمانی» نیز مروری است بر آنچه حاج قاسم را «سلیمانی» کرد و در ابتدا به اهمیت توحید و اخلاص و همچنین جهاد اکبر از نگاه و کلام امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی پرداخته شده است. در قسمت دوم با توجه به وصیتنامه شهید؛ نگاهی جامع به مکتب حاج قاسم سلیمانی شده، مکتبی که اخلاص، توحید و جهاد اکبر سرلوحه آن است و شهادت این سردار را با شهد شیرین توحید و جهاد اکبر آمیخته است.

کتاب شرح دلبری، مشروحی است از وصیت نامه سرادر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است که به قلم حجت الاسلام والمسلمین تولایی به رشته تحریر درآمده است.

این مجموعه در قالب فایل PDF و به منظور بهره مندی از فرصت های ایجاد شده در ماه‌های رجب و شعبان منتشر شد.

منبع: آستان نیوز

انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.