پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵

واریز ۷۰۰ میلیارد ریال کمک بنیاد مستضعفان به حساب ایتام

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره)

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بنیاد مستضعفان ۷۰۰ میلیارد ریال به حساب ایتام زیرپوشش این نهاد در سراسر کشور واریز کرد.

به گزارش قدس آنلاین، مرتضی بختیاری در حاشیه رزمایش مواسات و همدلی کریم اهل بیت (ع) در مشهد طی گفتگو با خبرنگاران افزود: این کمک‌ها بین ۱۴۰ هزار یتیم زیرپوشش کمیته امداد در سراسر کشور توزیع و پنج میلیون ریال به حساب هر نفر آنان واریز شده است.

وی ادامه داد: رییس بنیاد مستضعفان کشور این اقدام خیرخواهانه را با تامین مبلغ یاد شده از محل منابع بنیاد و همزمان با شب ضربت خوردن امیرالمومنین علی (ع) به عنوان ابوالایتام و با هدف اکرام ایتام انجام داده است.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) در باره ادامه کمک‌های حمایتی برای نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از کرونا گفت: اقدامات انجام شده حمایتی در راستای وظایف این نهاد و با کمک و مشارکت خیران و در شرابط استثنایی انجام شده است.

وی افزود: بعد از بحران کرونا نیز این نهاد در راستای انجام ماموریت‌های ذاتی همچنان در این عرصه فعال بوده و به دستگیری از نیازمندان و محرومان می‌پردازد.

در اجرای رزماش مواسات، همدلی و کمک مومنانه کریمه اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در خراسان رضوی توزیع ۵۰ هزار بسته معیشتی و بهداشتی بین محرومان، نیازمندان و آسیب‌دیدگان ناشی از کرونا آغاز شد.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.