شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو مشهد خبر داد

کاهش هیجانات و شتاب قیمت‌ها در بازار خودرو

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو مشهد

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو مشهد گفت: در چند روز اخیر تا حدودی شاهد افت قیمت و کاهش هیجان و شتاب بازار خودرو بوده‌ایم.

به گزارش قدس آنلاین، حمیدرضا حیدری با اشاره به قیمت‌ خودرو بیان کرد: خودروهای ایرانی به دلیل عدم عرضه در بازار، با افزایش قیمت غیرقابل قبولی مواجه شده‌اند و نیاز است تا دستگاه‌های ذی ربط برنامه‌ریزی در این زمینه انجام دهند.

 وی افزود: همچنین باید سایت‌هایی که  بستر را برای آشفتگی بازار  مناسب دیدند، شناسایی شوند و مراجع ذی ربط در این خصوص ورود پیدا کنند؛ چرا که این‌ها عامل اصلی افزایش بی رویه قیمت شده‌اند. امیدواریم که قیمت‌ها به زودی به قیمت‌های مصوب بازگشته و حباب در قیمت خودرو از بین برود.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو مشهد در خصوص اقدامات صورت گرفته برای بازگشت قیمت واقعی خودرو خاطرنشان کرد: کلید و استارت اقدامات لازم برای بازگردانی قیمت به قیمت‌های مصوب زده ‌شده است، اما زمان قطعی این بازگشت قیمت معلوم نیست و به حمایت و همراهی سازمان تعزیرات، حمایت ‌از مصرف کننده و سایر سازمان‌های مرتبط بستگی دارد، هم‌چنین در چند روز اخیر تا حدودی شاهد افت قیمت و کاهش هیجان و شتاب بازار بوده‌ایم.

حیدری در پاسخ به این سوال که افزایش شاخص بورس چه تاثیری بر قیمت خودرو دارد، عنوان کرد: در بازار بورس سرمایه‌های کلان‌تری وجود دارد، اما در بازار خودرو ما با سرمایه‌های ریز کار می‌کنیم و ممکن است که افزایش شاخص بورس مقداری شتاب بازار خودرو را تضعیف کند؛ اما قطع به یقین باعث از بین رفتن این شتاب نخواهد شد.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.