شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲

آیت‌الله علم الهدی:

رفتار نیروی انتظامی در قبال حوادث اخیر بسیار ارزشی بود

علم الهدی

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: رفتار نیروی انتظامی در قبال حوادث اخیر همانند بسته شدن درهای اماکن متبرکه به علت ویروس کرونا، نشان دهنده مهربانی و عظمتش بود.

به گزارش قدس آنلاین، آیت الله سید احمد علم الهدی پیش از ظهر امروز در دیدار با فرمانده عقیدتی نیروی انتظامی کل کشور، اظهار کرد: در رأس تشکیلات ناجا و استانی وجود یک روحانی قوی بسیار تأثیر گذار است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: اگر روحانی رأس تشکیلات ناجا قوی باشد، ارتباط بهتری را با مردم ایجاد می‌کند. نیروی انتظامی در برابر بحران‌های مختلف مقاومت و صلابتش را نشان داد که بسیار دارای اهمیت بود.

وی با بیان اینکه ارتباط نیروی انتظامی با مردم مستقیم است، تصریح کرد: لذا از این بابت این نهاد نسبت به دیگر تشکیلات آسیب پذیرتر است. موقعیتی را که فرمانده عقیدتی نیروی انتظامی کل کشور ایجاد کردید، باعث شد تا نیروی شما با اعتقاد به کار خویش، مسئولیتش را انجام دهد.

آیت الله علم الهدی ابراز کرد: رفتار نیروی انتظامی در قبال حوادث اخیر همانند بسته شدن درهای اماکن متبرکه به علت ویروس کرونا، نشان دهنده مهربانی و عظمتش بود.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه نیروها از فرمانده خود الگو می‌گیرند و عمل می‌کنند، گفت: اخلاص فرمانده در انجام درست مسئولیتش بسیار مؤثر است.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.