پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان کتابخانه‌ها آستان قدس و مرکز طبع و نشر قرآن کریم

سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی تفاهم‌نامه همکاری مشترکی را با مرکز طبع و نشر قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران به امضاء رساند.

به گزارش قدس آنلاین، بر اساس مفاد این تفاهم‌نامه که توسط حجت‌الاسلام والمسلمین سید جلال حسینی رییس سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی و سید علی سرابی؛ قائم مقام مرکز طبع و نشر قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران به امضاء رسید، معرفی علمی ۱۰۰ نسخه از قرآن‌های کوفی کتابخانه آستان قدس رضوی از حیث رسم، قرائات و سایر علوم مرتبط در دستور کار مرکز طبع و نشر قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.
همچنین تأمین منابع لازم، امکانات و خدمات علمی-پژوهشی لازم از سوی سازمان کتابخانه ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه به شمار می‌رود.
گفتنی است با توجه به اهمیت نقش سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی در توسعه فرهنگ مطالعه و پژوهش، حفظ و احیاء نسخ خطی و چاپ سنگی و میراث مکتوب ایران و جهان اسلام، این تفاهم‌نامه بین مرکز طبع و نشر قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران و این سازمان به امضا رسید.

منبع: آستان نیوز

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);