شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹

دو عضو تیم شهرخودرو مشکوک به ابتلای به کرونا هستند

شهر خودرو

سخنگوی باشگاه فوتبال شهرخودروی خراسان گفت: یکی از از اعضای کادر فنی و یک عضو مجموعه تدارکات این تیم از نظر علائم بالینی مشکوک به کرونا هستند.

به گزارش قدس آنلاین، جواد طاری بخش اظهار کرد:  با توجه به انجام آزمایش کرونا از همه اعضای تیم، خوشبختانه هیچ یک از بازیکنان این تیم فوتبال به ویروس کرونا مبتلا نشده اند.

وی ادامه داد: مقرر شد در آینده و احتمالا طی هفته بعد دوباره از همه اعضای تیم آزمایش کرونا گرفته شود اما فعلا تمرینات بدنسازی و گروهی در محیط سالن و زمین چمن با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در حال انجام است.

سخنگوی باشگاه فوتبال شهرخودروی خراسان به آغاز تمرینات تیم از هفته گذشته اشاره و بیان کرد: معمولا صبح ها تمرینات بدنسازی در سالن بدنسازی مجموعه ورزشی امام رضا(ع) و تمرینات گروهی با تقسیم بندی نفرات به گروه های کم تعداد و چند نفره در زمین چمن منزل آباد انجام می‌شود.  

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);