دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵

آتش‌سوزی انبار کارخانه خوراکی در شهرک صنعتی فردوسی مشهد اطفاء شد

مدیرعامل آتش‌نشانی شهر مشهد

مدیرعامل آتش‌نشانی شهر مشهد از تلاش آتش‌نشانان گلبهار و مشهد برای مهار آتش سوزی انبار یک کارخانه تولید مواد خوراکی در شهرک صنعتی فردوسی (چهارطاقی) در فاصله ۳۰ کیلومتری شهر مشهد خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، آتشپاد دوم امیر عزیزی اظهار داشت: ساعتی قبل در پی درخواست آتش‌نشانی شهر گلبهار از سازمان آتش‌نشانی شهر مشهد مبنی بر اعزام نیروهای پشتیبانی برای مهار آتش‌سوزی در یک کارخانه تولید مواد خوراکی در شهرک صنعتی فردوسی در حومه شهر گلبهار، ستاد فرماندهی آتش نشانی مشهد ضمن هماهنگی با مسئولان مربوطه، آتش نشانان ایستگاه‌های ۳۶ و ۵۰ را به‌همراه چندین دستگاه خودرو سنگین اطفای حریق به محل حادثه در فاصله ۳۰ کیلومتری شهر مشهد اعزام کرد.

مدیرعامل آتش‌نشانی مشهد افزود: با حضور آتش‌نشانان اعزامی از شهر مشهد و همچنین آتش‌نشانان گلبهار این آتش سوزی که در انباری به وسعت ۲۰۰ متر مربع که محل نگهداری ضایعات این کارخانه تولید مواد خوراکی به‌وقوع پیوسته بود، به سرعت مهار و سرایت حریق به خط تولید و سایر قسمت‌های این کارخانه جلوگیری به‌عمل آمد.

عزیزی خاطرنشان کرد: هم اکنون آتش نشانان در حال لکه‌گیری و کاوش در محل آتش‌ سوزی هستند و علت دقیق این حریق توسط کارشناسان  مربوطه در دست بررسی است.  خوشبختانه این آتش‌سوزی تلفات جانی نداشته است.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.