شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴

مربی شهرخودرو:

کرونا نبود، فقط سرما خورده بودم

سیدعباسی

مربی شهرخودرو می‌گوید من اصلاً کرونا نداشتم و فقط در زمان گرفتن تست سرما خورده بودم.

به گزارش قدس آنلاین، داوود سیدعباسی، مربی تیم فوتبال شهرخودرو در گفت‌وگو با ایسنا درباره شایعاتی مبنی بر ابتلایش به ویروس کرونا و شرکت نکردن در تمرینات تیمش به مدت یک هفته گفت: چنین چیزی اصلا صحت ندارد و من تنها در زمان تست گرفتن سرما خورده بودم و حالا هم بعد از یک هفته غیبت در تمرینات عازم مشهد هستم تا در تمرینات امروز تیمم شرکت کنم.

او ادامه داد: غیبت تمرینات من به دلایل شخصی و همین بیماری سرماخوردگی بود زیرا امکان داشت سایر بازیکنان هم سرما بخورند و سرماخوردگی می‌تواند باعث ابتلا به ویروس کرونا شود که این می‌توانست برای بازیکنان دردسرساز باشد. خدا را شکر الآن خوب شدم و در تمرینات هم حاضر خواهم شد.

مربی شهرخودرو درباره برگزاری بازی‌های لیگ و نظرش درباره انصراف شهرخودرو از ادامه لیگ نوزدهم در صورت بدتر شدن شرایط عنوان کرد: ما فوتبالی‌ها هم دل‌مان برای فوتبال تنگ شده است اما همیشه باید اولویت‌ها را در نظر بگیریم. سلامتی بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها بسیار مهم‌تر از هر چیز دیگری است. بعضی از دوستان می‌گویند می‌توانیم پروتکل‌های سری‌ آ و بوندسلیگا را اجرا کنیم اما واقعیت این است که ۵ درصد آن را هم نمی‌توانیم انجام دهیم. نباید به هر قیمتی بازی‌ها برگزار شود و اگر قرار است در ایجاد پروتکل‌های بهداشتی به حد سری‌ آ و بوندسلیگا برسیم حداقل ۲ ماه زمان می‌خواستیم نه ۲ هفته.

سیدعباسی در پایان تصریح کرد: حالا که دیگر می‌خواهند بازی‌ها را برگزار کنند و چاره‌ای هم نداریم اما تمام تلاش خود را می‌کنیم که حداکثر تلاش‌مان را بکنیم که دوباره سهمیه آسیا را کسب کنیم و کسی هم از نظر سلامتی و جانی آسیب نبیند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.