یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹

مدیر منطقه ۴ شهرداری همدان:

اجرای ۴۰ پروژه عمرانی در منطقه ۴ شهرداری همدان

پروژه های عمرانی

همدان- مدیر منطقه ۴ شهرداری همدان گفت: در حال حاضر ۴۰ پروژه عمرانی در منطقه ۴ شهرداری همدان در حال اجرا است.

به گزارش قدس آنلاین، مجید یوسفی‌نوید مدیر منطقه ۴ شهرداری همدان  ظهر شنبه در حاشیه بازدید خبرنگاران از پروژه‌های عمرانی منطقه ۴ همدان با بیان اینکه بیش از ۴۰ پروژه در منطقه ۴ شهرداری همدان در حال ساخت است، اظهار کرد: اعتبار تملک و اجرای این پروژه‌ها ۴۰۰ میلیارد ریال بود که تمام این پروژه‌ها فعال و در حال کار هستند.
یوسفی‌نوید افزود: اکثر مناطقی که در محدوده مدیریت شهری منطقه چهار شهرداری همدان قرار می‌گیرد مناطقی کم برخوردار هستند و در این منطقه شهری، مسیرهای ترددی و مواصلاتی، حجم بالایی را به خود اختصاص داده و منابع درآمدی که بتواند این حوزه را تحت مدیریت خود قرار دهد، محدود است.

یوسفی‌نوید با بیان اینکه بازگشایی‌های معابر در شهرداری منطقه ۴ تا حدود مناسبی صورت گرفته است، بیان کرد: ما تلاش کرده‌ایم مسیر دسترسی حصار امام، اسلامشهر و کوی کوثر با تملک‌هایی که انجام شده به ۴ مسیر برسد تا در بحث مشکل ترافیک و توجه به پدافند غیرعامل و حوادث غیر مترقبه به خوبی این مناطق را کنترل کنیم.

وی عنوان کرد: همچنین رودخانه‌هایی که در این مناطق وجود دارد یا پوشیده‌اند یا برابر دستورالعمل‌هایی جدید که از پوشش رودخانه‌ها به دلیل وجود سیل و لزوم لایروبی جلوگیری می‌کند نرده‌کشی شده‌اند.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان نیز در این بازدید با بیان اینکه هر اندازه در مناطق کم‌برخوردار کار شود باز هم کم است، گفت: معضل اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی در مناطقی نظیر اسلامشهر، حصار امام، حصار مطهری و کوی کوثر بسیار زیاد بوده و این مناطق نیازمند توجه بیشتر هستند.
علی فتحی با تاکید بر توجه به زیرساخت‌های ورزشی در شهرداری منطقه ۴ بیان کرد: زمین چمن مصنوعی پارک زندگی و عقیل باعث شور و نشاط خوبی در نوجوانان و جوانان این محلات شده است.
در این تور خبرنگاران از پروژه‌های احداث شده و در حال اجرای شهرداری منطقه ۴ نظیر گرمخانه، پروژه اصلاح دوربرگردان آیت‌الله نجفی، پوشش رودخانه فاضلاب و احیا قنات خیابان فدک و ایجاد فضای سبز کوی کوثر، فرهنگسرای کوی کوثر، پارک زندگی حصار امام، پروژه بوستان عقیل اسلامشهر، پروژه دسترسی بلوار سیدجمال به اسلامشهر، پروژه دسترسی ۴۵ متری فرهنگیان به بلوار نجفی، پروژه بوستان گلفام، پروژه دسترسی ۱۸ متری ابوذر به بلوار سیدجمال و تقاطع غیر همسطح فرهنگیان (فاز دوم) بازدید کردند

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.