دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

انتصاب مدیران جدید در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

طی احکامی مدیران جدید موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منصوب شدند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، علی اصغر جعفری  مدیرعامل  موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با تقدیر از رضا فریدون در مدت تصدی، طی حکمی مهدی قدیری بیان را به عنوان مدیر حوزه دفتر مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

«با توجه به تعهد و تجارب مؤثر جنابعالی در حوزه‌های اجرایی و فرهنگی به موجب این حکم به عنوان رئیس دفتر مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منصوب می‌شوید.

امید است در پناه الطاف الهی و توجهات حضرت ولی عصر(عج)، با سرلوحه قرار دادن رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای، در پیشبرد اهداف والای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، ایفای وظایف و مسئولیت‌های محوله موفق و مؤید باشید.

علی اصغر جعفری همچنین با تقدیر از حمید برزکار در مدت تصدی، طی حکمی سید جعفر بنی هاشمی گرگری را به عنوان مدیر حوزه بازرسی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منصوب کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);