سه‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد عنوان کرد؛

بیمارستان رضوی؛ نگین درخشان درمان در مشهد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد عنوان کرد: بیمارستان رضوی نگین همیشه درخشان درمان در مشهد است

به گزارش قدس آنلاین، دکتر شاپور بدیعی اول در حاشیه نشست هم‌اندیشی و تبادل تجربیات در مبارزه با کرونا که با حضور مدیرعامل بیمارستان رضوی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، گفت: آستان قدس رضوی به‌عنوان نماینده ویژه اماکن مذهبی کشور همواره باعث برکت بوده و بیمارستان رضوی که متعلق به این آستان مقدس است، برای مجموعه‌های درمانی مشهد مقدس قابل احترام و ارزش فراوانی است.
وی افزود: بیمارستان رضوی مجزا از فضای درمانی با فنّاوری بالا و سطح خدمات عالی که ارائه می‌دهد، ازنظر جایگاه معنوی که دارد، بسیار ارزشمند است و باید اذعان کرد که این مرکز درمانی به‌ویژه مسئولان آستان قدس رضوی نیز در یاری‌رساندن به دانشگاه علوم پزشکی مشهد حین شیوع کرونا و تلاش برای مهار آن، از هیچ کمکی دریغ نورزیده و زحمات فراوانی را متحمل شدند.
دکتر بدیعی از همکاری‌های آستان قدس رضوی به‌ویژه بیمارستان رضوی با دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این ایام ابراز خرسندی کرده و اذعان داشت: طی این ایام بیمارستان رضوی برخی از بیماران را با تعرفه‌های دولتی پذیرش و ترخیص کرده و خدمات بسیار ارزنده‌ای را به این مراجعان ارائه کرده است.
وی تصریح کرد: درواقع بیمارستان رضوی به‌عنوان یک نگین درخشان در درمان شهر مقدس مشهد شناخته می‌شود و این امر نشان می‌دهد که در لحظه‌های سخت همیشه تولیت آستان قدس رضوی و مسئولان مجموعه‌های ذی‌ربط در آستان قدس رضوی در کنار مردم هستند.
دکتر بدیعی با تأکید بر اینکه روحیه مردمی بالا در کادر اجرایی و درمانی این بیمارستان به‌وضوح قابل‌مشاهده است اظهار کرد: با توجه به انتقال بیماران با مشکلاتی نظیر سکته‌های مغزی در این ایام به این بیمارستان فوق تخصصی، مذاکراتی در خصوص ادامه همکاری‌های فی‌مابین انجام گرفت که امیدواریم این رابطه خوب باقوت بیشتری ادامه یابد.
دکتر بدیعی خاطرنشان کرد: حضور و همکاری مؤثر بیمارستان‌های خیریه، خصوصی و نظامی مشهد با دانشگاه علوم پزشکی این شهر مقدس طی این ایام بر هیچ‌کس پوشیده نیست و همه واقفیم که هرکسی در هر پوششی برای یک بیمار کار درمانی انجام دهد، جزو خانواده درمان مشهد محسوب شده و سعادت دارد که به زائران و مجاوران حرم امام رضا(ع) کمک کند که این امر از اجر معنوی نیز برخوردار خواهد بود.

منبع: آستان نیوز

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.