پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳

با دستور رئیس جمهوری

۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی مازندران افتتاح و کلنگ‌زنی شد

روحانی

ساری- بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در حوزه راهسازی و مسکن با دستور دکتر حسن روحانی رییس جمهوری روز پنجشنبه ۲۹ خرداد l ماه در مازندران افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش قدس آنلاین؛ با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری  روز پنج شنبه ۹۲ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی با اعتبار یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در مازندران زیر بار ترافیک قرار گرفت.

همچنین ۴۶۶ واحد مسکونی مهر با اعتباری حدود ۵۰۰ میلیارد ریال افتتاح و تحویل متقاضیان این بخش شد.

هم چنین  با دستور رییس جمهوری عملیات اجرایی آزاد راه کنار گذر قائمشهر- ساری مرکز استان مازندران به مسافت ۴۴ کیلومتر و با اعتبار هفت هزار میلیارد ریالی در این خطه شمال کشور شروع شد.

عملیات اجرایی طرح احداث باند دوم محور دزدبن- مرزن آباد در غرب استان مازندران به طول ۱۵ کیلومتر و با اعتبار یکهزار و ۵۰۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه های عمرانی حوزه راهسازی است که با دستور رییس جمهوری امروز پنجشنبه در استان مازندران به صورت ویدئو کنفرانسی آغاز شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);