دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۶

انتصاب نخستین فرماندار زبرخان

زبرخان

نخستین سرپرست فرماندار شهرستان زبرخان منصوب شد.

به گزارش قدس آنلاین، در مراسمی با حضور ائمه جمعه نیشابور و  زبرخان، معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری خراسان رضوی ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان، سید یحیی سلیمانی به عنوان نخستین سرپرست فرمانداری شهرستان زبرخان معرفی شد.

حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه نیشابور در این مراسم ضمن تبریک ارتقای شهرستان زبرخان با اشاره به آیات قرآن کریم، سپرده شدن مسئولیت ها به اهلش را یاد آور شد و با بیان این که هدف از ارتقا باید ارتقای فکر واندیشه و فرهنگ مردم باشد گفت: همه باید تلاش کنند ضمن حفظ اتحاد و انسجام؛ عدالت در اتقای شهرستان لحاظ شود و همه این منطقه از این موهبت بهره مند شوند.

احسان ارکانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با بیان اینکه از امروز همه نقاط در حوزه استحفاظی شهرستان زبرخان قرار گرفته اند، گفت : همه باید تلاش کنیم وحدت و انسجام را در این منطقه به عنوان یک الگو به کشور معرفی کنیم و با توجه به وجود قدمگاه امام هشتم علیه السلام، این منطقه به عنوان نگینی در منطقه بدرخشد.

هاجر چنارانی دیگر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به وجود منابع غنی زیرزمینی و دیگر موهبت های الهی دراین منطقه خواستار حفظ نام " زبرخان" برای این شهرستان شد.

جعفری معاون سیاسی اجتماعی استاندار نیز با اشاره به گام دوم مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی پرهیز از اختلاف و درگیری، پرورش استعداد های خوب حوزه شهرستان را یاد آور و خواستار استقرار ادارات با همراهی مردم و خیران شد.

در پایان مراسم از خدمات محمد اسماعیل نصرآبادی، بخشدار زبرخان قدردانی شد.

منبع: صداوسیما

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.