سه‌شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹

برد پیت در «قطار سریع‌السیر» جلوی دوربین دیوید لیچ می‌رود

برد پیت

برد پیت بازیگر فیلم اکشن «قطار سریع‌السیر» به کارگردانی دیوید لیچ شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از ورایتی، فیلم بعدی برد پیت مشخص شد و این بازیگر برنده اسکار در نقش‌آفرینی بعدی‌اش در یک فیلم اکشن برای سونی پیکچرز جلوی دوربین می‌رود.

این فیلم که با عنوان «قطار سریع‌السیر» ساخته می‌شود را دیوید لیچ کارگردانی خواهد کرد. لیچ در عین حال بر نگارش فیلمنامه این پروژه که توسط زک الکویچ نوشته می‌شود هم نظارت می‌کند.

لیچ پس از کارگردانی «هابز و شاو» که فیلمی از دنیای «سریع و خشمگین» بود با طمانینه به سراغ فیلم بعدی‌اش رفت و در نهایت به تازگی برای کارگردانی این فیلم به توافق رسید.

«قطار سریع‌السیر» بر اساس یک رمان ژاپنی به نام «ماریا بیتل» که توسط کوتارو ایساکا نوشته شده و به رمانی پرفروش بدل شد، ساخته خواهد شد.

«هارویل سکر» اعلام کرده که این رمان را سال آینده به زبان انگلیسی منتشر خواهد کرد.

این فیلم را لیچ و کلی مک‌کورمک در کمپانی «۸۷ نورث» تهیه می‌کنند. آنتوان فوکوآ و کت سمیک نیز آن‌ها را همراهی می‌کنند.

سونی به تازگی اعلام کرد استودیو در حال ساخت «وان پانچ من» با اقتباس از یک مانگای محبوب ژاپنی است و امیدوار است که این فیلم قابلیت بدل شدن به یک مجموعه را داشته باشد.

برد پیت پس از کسب جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد برای فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» به کارگردانی تارانتینو وقت بیشتری برای انتخاب بازی‌های بعدی خود گذاشته و فیلم بعدی وی «بابل» به کارگردانی دمین شازل برای پارامونت است که در آن با اما استون جلوی دوربین می‌رود. تولید این فیلم به سال ۲۰۲۱ موکول شده است.

دیوید لیچ ساخت فیلم‌های اکشن «جان ویک» و «بلوند اتمی» را در کارنامه دارد و «ددپول ۲» را هم کارگردانی کرده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.