دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵

آیت‌الله علم‌الهدی:

نگذاریم غدیر در تنهایی و غربت برگزار شود / تداوم رزمایش مواسات در خراسان رضوی

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: ان‌شاءالله نگذاریم غدیر در تنهایی و غربت برگزار شود و هر چه بیشتر تلاش کنیم تا این عید بزرگ را به همگان معرفی کنیم.

به گزارش قدس آنلاین، آیت الله سیداحمد علم الهدی عصر امروز در اولین جلسه بنیاد بین المللی غدیر استان خراسان رضوی اظهار داشت: با رحلت مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین عزیزی و با مشورت دوستان، حجت‌الاسلام والمسلمین آخوندی رئیس بنیاد بین المللی غدیر استان خراسان رضوی شد و ان‌شاءالله با همراهی و ابتکار حجت‌الاسلام آخوندی، غدیر زیبایی را در استان و شهرمان داشته باشیم.

وی افزود: باید بتوان با توجه به شرایط این ویروس منحوس، یک غدیر زیبا و پر از شادی داشته باشیم. با توجه به اوضاع معیشتی و اقتصادی مردم در این برهه زمانی درصدد این هستیم که عید غدیر امسال ارمغان خنده‌ای را برای مردم داشته باشد تا در شهر، فضای بانشاط و پرشوری حاکم شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: ان‌شاءالله بتوانیم با رعایت اصول بهداشتی، غدیری زیبا و پر ازشادی و نشاط را در شهر و استان داشته باشیم.

آیت‌الله علم‌الهدی تصریح کرد: ان‌شاءالله نگذاریم غدیر در تنهایی و غربت برگزار شود و هر چه بیشتر تلاش کنیم تا این عید بزرگ را به همگان معرفی کنیم و همین طور با توجه به مواسات مقام معظم رهبری درصدد باشیم تا مشکلات مردم را کمتر کنیم.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.