سه‌شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳

رییس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد کرونا در استان تهران ابلاغ کرد

ضرورت نظارت جدی روسای اتحادیه‌ها بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی

ستاد مدیریت بیماری

معاون امنیتی و انتظامی و رییس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان تهران در نامه ای به روسای اتحادیه ها و صنوف مختلف ابلاغ کرد که نسبت به اجرای پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری نظارت دقیق و جدی داشته باشند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، در این نامه بر تشدید نظارت‌ های دقیق و جدی روسای اتحادیه ها نسبت به اجرای مصوبات شورای تامین استان در خصوص رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی  در واحدهای مربوطه تاکید شده است.

همچنین در این نامه آمده است که تمامی صنوف و واحدهای مرتبط ملزم به رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برای کنترل و مهار بیماری کرونا هستند و همچنین باید از ورود افراد بدون ماسک به واحدهای مذکور ممانعت به عمل آید.

معاون امنیتی و انتظامی و رییس کمتیه امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان تهران در  این نامه تاکید کرده است که تمامی عواقب عدم رعایت و اجرای مفاد این مصوبه برعهده روسای اتحادیه ها و مدیران مجموعه ها خواهد بود.

این ابلاغ خطاب به روسای اتحادیه های خواربار فروشان، فروشگاه‌های زنجیرهای،  سوپرمارکت ها، اغذیه فروشان، تولید کنندگان و فروشندگان بستنی، آبمیوه و نوشابه ها، چلوکبابی، قنادی و شیرینی فروشان و کافه قنادی ها، ابزار فروشان، تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک، بنکداران مواد غذایی، فروشندگان خشکبار و آجیل و خرازی فروشان صادر شده است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.