سه‌شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹

ارتش رژیم صهیونیستی:‌ به نیروهای حزب‌الله تیراندازی نشود

سربازان اسرائیل

یک روزنامه صهیونیستی گزارش داد که ارتش این رژیم به نیروهای خود در مرزهای شمالی دستور داده تا زمانی که نیروهای حزب‌الله در خاک لبنان هستند، به آنها شلیک نشود.

به گزارش قدس آنلاین،‌ روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت»،‌ امروز (سه‌شنبه)، خبر داد که ارتش این رژیم درباره تیراندازی به نیروهای حزب‌الله دستوری صادر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری «العهد»، ارتش رژیم صهیونیستی به نیروهای خود در مرزها دستور داده است تا زمانی که نیروهای حزب‌الله در خاک لبنان هستند، حتی اگر مسلح هم باشند، به سوی آنها تیراندازی نشود.

این دستور درست پس از آن صادر شد که حزب‌الله سناریوی ساختگی رژیم صهیونیستی در ارتباط با درگیری در مرزهای جنوبی لبنان را تکذیب کرد.

منابع رژیم صهیونیستی روز گذشته مدعی شدند که ارتش این رژیم در مرزهای فلسطین اشغالی با لبنان با یکدیگر درگیر شده‌اند. ساعاتی پس از اعلام این خبر، حزب‌الله در بیانیه‌ای ضمن رد این خبر تأکید کرد که هیچ تیراندازی یا درگیری از سوی مقاومت اسلامی صورت نگرفته است.

حزب‌الله در بیانیه‌ خود همچنین تأکید کرد تمام ادعاهای دشمن با هدف ابداع پیروزهای دروغین و توهیم‌آمیز صورت گرفته است.

طبقه گزارش خبرگزاری «یونیوز»،‌ «یعقوب کاتس» یکی از خبرنگاران صهیونیست نیز با تشکیک در روایت ارتش این رژیم گفت:‌ «هنوز آنچه رخ داده روشن نیست! اسرائیل می‌گوید که نیروهای حزب‌الله از مرزها عبور کردند و نیروهایش با آنها مقابله کرده‌اند. حزب الله ادعا می‌کند اتفاقی نیفتاده است و به حمله خود ادامه خواهد داد. اگر حمله‌ای در کار باشد، پس ارتش باید ویدئویی برای اثبات آن داشته باشد. تا به این لحظه هیچ ویدئویی منتشر نشده است».

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.