پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

دستگیری سارق یک میلیارد و ۲۰۰ میلیونی طلا و دلار درتربت حیدریه

فرمانده انتظامی تربت‌حیدریه

فرماندهی انتظامی تربت حیدریه گفت: سارق طلا و دلار به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در این شهرستان دستگیر شد.

به گزارش قدس آنلاین، سرهنگ علی اکبر کیانی فرمانده انتظامی تربت‌حیدریه گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت منزل در شهرک ولیعصر و سرقت یک دستگاه گاو صندوق حاوی یک کیلو گرم طلا از انواع مختلف و هزار دلار و سند مدارک شخصی به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان  پیگیری سرقت به طور جدی در دستور کار قرار گرفت.
او افزود: ماموران با جمع آوری اطلاعات اولیه از شیوه و شگرد سارقین و بررسی پرونده‌های تشکیل شده و اظهارات مالباخته، موفق به شناسایی و دستگیری یک مرد که در تربت حیدریه ساکن بود شدند.
فرمانده انتظامی تربت‌حیدریه ادامه داد: در تحقیقات انجام شده و با ارائه دلائل و مدارک موجود متهم به سرقت گاو صندوق از منزل شاکی با توجه به رفت آمد به منزل شاکی نمود واموال مسروقه را با یک خودرو ۲۰۶ به منزل دوستش در یکی از خیابان‌های تربت حیدریه منتقل کرده بود که با هما هنگی قضایی منزل شناسایی اموال مسروقه بدون کم و کسری کشف پرونده تشکیل و پرونده به دادسرا ارسال گردید.
سرهنگ کیانی بیان کرد: شهروندان نسبت به ایمن کردن منازل و محل کار در جهت پیشگیری از سرقت اقدام و هر مورد مشکوک را از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای خبر/

نظرات

  • 0 0
    دستگیری سارقین اگر هزار بار هم انجام بشه هیچ فایده ای نداره چون سرقت مثل ویروس میمونه و به سرعت پخش میشه و هرگز هم قابل ریشه کنی نیست در حالیکه اگر پلیس اطلاع رسانی کنه که درب یا حفاظ ضد سرقت وجود خارجی نداره و سارقین فقط قفلها را باز یا تخریب میکنند و به جنس درب و حفاظ هم کاری ندارند و تنها راه غیر ممکن کردن ورود سارقین اینه که قفل ضد دیلم روی درها و حفاظ ضد دیلم مقابل پاسیو، بالکن و پنجره ها نصب کنند که اگر دزدان تا پشت در و پنجره ها هم رسیدن، به هیچچچچچچچ روشی نتونن وارد بشن، یقینا از این دستگیریها بسیار موثرتره.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.