یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

۶۹۰ تذکر به مدیران متخلف مدارس در خراسان رضوی

ثبت نام مدارس

رییس اداره ارزیابی و نظارت بر عملکرد اداره ‌کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: در پی بازدیدهای نظارتی از روند ثبت‌نام در مدارس تاکنون ۶۹۰ تذکر برای مدیران متخلف مدارس این استان صادر شده است.

به گزارش قدس آنلاین، مجتبی افشار اظهار کرد: از آغاز ثبت‌نام در مدارس برای سال تحصیلی جدید تاکنون هزار و ۱۰۰ بازدید نظارتی از مدارس انجام شده است.

وی ادامه داد: در این مدت ۱۲ مدیر متخلف تذکر کتبی دریافت کرده‌اند و هیچ مدیری لغو ابلاغ نشده اما در صورت ادامه تخلفات و بی‌توجهی به تذکرات بازرسان، لغو ابلاغ مدیران متخلف قطعی است.

رییس اداره ارزیابی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: در این مدت همچنین ۶۰۰ شکایت والدین ثبت شده که دو سوم آنان غیرحضوری و بقیه به صورت حضوری بوده است.

وی افزود: والدین در درجه اول شکایت خود را به واحد بازرسی نواحی آموزش و پرورش و سپس به اداره ارزیابی و نظارت بر عملکرد به شماره ۳۲۲۲۲۱۰۳ اعلام نمایند.

افشار ادامه داد: اخذ وجه، برگشت وجوه سال گذشته شامل برگشت وجوه سرویس مدرسه و شهریه مدارس غیردولتی در حوزه فوق برنامه و عدم نصب بنر و اطلاع‌رسانی به ترتیب مهمترین موضوعات شکایات والدین بوده است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.