دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶

وکیل برانکو: تاکنون هیچ پولی واریز نشده است

برانکو ایوانکوویچ

وکیل سرمربی کروات سابق پرسپولیس گفت: تاکنون هیچ پولی به حساب برانکو واریز نشده و ما چک هم قبول نمی کنیم.

قدس آنلاین: باشگاه پرسپولیس طبق حکم کمیته انضباطی فیفا تا ۱۶ مرداد(۶ آگوست) فرصت دارد مطالبات برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش را تسویه کند در غیر این صورت با جرائم و محرومیت هایی مانند بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی یا کسر امتیاز مواجه خواهد شد.

این درحالی است که باشگاه پرسپولیس در تماسی که به تازگی با برانکو ایوانکوویچ داشته به وی اعلام کرده بخشی از مطالبات وی تا شب گذشته به حساب وی واریز شده که البته سرمربی کروات اسبق این تیم پیگیری این موضوع را به وکیل خود محول کرده است.

دارو بوشیچ، وکیل این مربی درباره اینکه آیا پرسپولیس تا شب گذشته پولی به حساب برانکو واریز کرده است، اظهار داشت: تاکنون هیچ پولی به حساب برانکو واریز نشده و ما چک هم قبول نمی‌کنیم. تنها در صورتی از باشگاه پرسپولیس چک می‌گیریم که بتوانیم بلافاصله مبلغ این چک را در حساب برانکو واریز کنیم. 

وی افزود: باشگاه پرسپولیس در تماسی که به تازگی با ما داشته اعلام کرده تا ۱۶ مرداد کل پول دستیاران برانکو را پرداخت می‌کند اما نمی‌تواند تمام مطالبات وی را بدهد. البته پرسپولیس در این تماس به صورت دقیق نگفت می‌تواند چه مقدار از پول برانکو را تا آن زمان بدهد. ما پرداخت پول برانکو به شکل اقساطی را هم نمی‌پذیریم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.