دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۲

مهلت طرح پرداخت اقساطی جرایم رانندگی تا پایان مرداد ماه است

جریمه

رئیس پلیس راهور استان اصفهان از اجرای طرح پرداخت اقساطی جرایم رانندگی به مناسبت ایام مبارک دهه ولایت خبر داد و گفت: این طرح شامل افرادی می شود که خودروهای آنها بیش از 10 میلیون ریال خلافی دارد و توقیف شده‌اند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمدرضا محمدی اظهار داشت: در راستای کمک به قشر کم‌درآمد که خودروی آن‌ها به علت داشتن جریمه بالای ۱۰ میلیون ریال در توقیف پلیس است طرح پرداخت اقساطی جرائم توسط پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان اجرایی شده است.

رئیس پلیس راهور اصفهان با اشاره به اینکه این طرح به مناسبت ایام مبارک دهه ولایت اجرایی شده است، افزود: شهروندان می‌توانند از این فرصت برای ترخیص وسیله نقلیه خود استفاده کنند و بدانند این طرح تا پایان مرداد ماه امسال قابلیت اجرایی دارد.

وی اظهار داشت: این طرح شامل وسایل نقلیه‌ای که با دستور قضائی توقیف‌شده‌اند یا مرتکب ۲ تخلف حادثه‌ساز شده‌اند و یا به علت مصرف مشروبات الکی، قرص‌های روان‌گردان، مواد مخدر یا بیش از ۴۰ درصد تخلفات معوق آن‌ها حادثه‌ساز بوده یا خودروی آن‌ها در سن فرسودگی باشند نمی‌شوند.

محمدی در پایان مجدداً بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مراجعه‌کنندگان به مراکز تعویض پلاک پلیس تأکید کرد و اظهار داشت: امید است با رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مراجعه‌کنندگان بتوانیم در اسرع وقت بهترین خدمات را به شهروندان ارائه دهیم.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.