پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴

مدیرکل کمیته امداد:

توزیع ۵۳۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا خراسان شمالی

مدیر کل کمیته امداد

خراسان شمالی- مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از توزیع پنج هزار و ۳۰۰ بسته غذایی بین نیازمندان و آسیب‌دیده از کرونا در قالب طرح رزمایش همدلی خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد خراسان شمالی، مجید الهی راد در آیین آغاز دومین مرحله رزمایش مواسات و همدلی با اشاره به آماده‌سازی پنج هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی برای توزیع در بین خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا در سراسر استان افزود: تمامی سبدهای معیشتی توسط خیرین مراکز نیکوکاری استان اهداشده است.

وی همچنین از راه‌اندازی ۷۲ آشپزخانه در ایام محرم خبر داد و گفت: این عدد به نیت اصحاب باوفایش سرور و سالار شهیدان پیش‌بینی‌شده است و انشاء الله برکات خوبی برای محرومان به ارمغان خواهد داشت.

الهی راد تهیه و پخت ۱۰۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان را ازجمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده به مناسبت عید بزرگ غدیر خم عنوان کرد و افزود: غذاهای تهیه‌شده با رعایت شأن وحفظ کرامت نیازمندان بین خانواده‌های محروم توزیع می‌شود.

وی همچنین به استفاده از ظرفیت دستگاه‌های مختلف در عملی شدن منویات رهبری در گام دوم پویش ایران همدل تأکید و به توزیع سبد حمایتی بین نیازمندان اشاره کرد و گفت: برای تمام مددجویان تحت پوشش شهری و روستایی، سبد حمایتی در نظر گرفته‌شده است و بیش از ۵۰ هزار بسته در این بخش توزیع می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.