شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵

توزیع ۱۵ هزار غذای متبرک بین زائران و مجاوران حرم رضوی همزمان با عید غدیر

غذای متبرک

معاون خدمات زائرین حرم مطهر رضوی از توزیع ۱۵ هزار پرس غذای متبرک بین زائران و مجاوران حرم رضوی همزمان با عید غدیر خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، امین بهنام با اعلام این خبر گفت: همزمان با فرا رسیدن عید ولایت آل محمد(ص)، با ارسال پیامک از طریق سامانه نعیم رضوان ۱۵ هزار زائر و مجاور میهمان خوان با برکت حضرت رضا(ع) می شوند.

وی بیان کرد: مهمانسرای غدیر حرم مطهر نیز در سالروز عید غدیر ۲۳ هزار پرس غذا برای اطعام نیازمندان و اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا آماده کرده است تا برای وعده نهار در حاشیه شهر مشهد توزیع کند.

بهنام با اشاره به اینکه از ابتدای دهه ولایت تاکنون ۱۰۰ هزار پرس غذا در حاشیه شهر و بیمارستان های مشهد مقدس توزیع شده است، گفت: تهیه غذای متبرک در طول دهه مبارک ولایت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی طبخ و با هماهنگی مدیریت بیمارستان ها به آشپزخانه بیمارستان ها ارسال می شود.

معاون خدمات زائرین حرم مطهر رضوی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده در روز عید غدیر اظهار کرد: با مشارکت و همکاری خیرین کاشانی، ورودی های حرم مطهر رضوی که میزبان عاشقان امامت و ولایت است با ۵ تن گلاب بیدمشک ناب عطرافشانی می شود.

وی افزود: همچنین خدام این بارگاه منور از نماز صبح با توزیع ۷۰ هزار شیرینی، ۵۰ هزار شکلات و ۳۰ هزار شربت از زائران و مجاوران این بارگاه نورانی پذیرایی می کنند.

معاون خدمات زائرین حرم مطهر رضوی بیان کرد: همچنین با همکاری خیرین و مشارکت آستان قدس رضوی بعد از اقامه نماز مغرب و عشا ۲۰ هزار بستنی در ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) واقع در ورودی باب الجواد(ع) حرم مطهر میان زائران و مجاوران توزیع خواهد شد.

منبع: آستان نیوز

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.