سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران عنوان کرد

ضرورت تمدید محدودیت‌ها و استفاده از دورکاری تا اواسط شهریور در تهران

کرونا

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران گفت: تمدید محدودیت‌ها و استفاده از فضای دورکاری حداقل تا اواسط شهریور ضروری به نظر می‌رسد.

قدس آنلاین: دکتر علیرضا زالی با اشاره به همجواری استان البرز با تهران، گفت: استان تهران همچنان از لحاظ شیوع کرونا در وضعیت قرمز است. به دلیل همجواری استان‌های البرز و تهران، شیوع کرونا در هفته‌های پیش رو همچنان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد بیماران جدید بستری در بیمارستان‌های استان تهران با تشخیص کرونا، در بخش‌های عادی ۴۰۲ بیمار و در بخش‌های ویژه ۱۳۳ بیمار است.

زالی ادامه داد: سهم مراجعین جدید سرپایی به مراکز بهداشتی و درمانی با تشخیص کووید ۱۹ که نیاز  به بستری داشته‌اند، ۸.۴ درصد بوده و سهم افرادی که نیاز به بستری در بخش آی‌سی‌یو داشته‌اند نیز ۲۴ درصد گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: این آمار در مقایسه با هفته گذشته بیانگر این است که مجموعا کاهش هفت‌ درصدی در مبتلایان کرونایی را شاهد بوده‌ایم.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران از کاهش ۱۱ درصدی در آمار مراجعان سرپایی مشکوک و یا مبتلا به کرونا به مراکز بهداشتی، خبر داد.

وی بر ضرورت استمرار تمدید محدودیت‌های تردد خصوصا در حوزه کارمندی تاکید و تصریح کرد: تمدید محدودیت‌ها و استفاده از فضای دورکاری حداقل تا اواسط شهریور ضروری به نظر می‌رسد.

زالی با اشاره به برگزاری آزمون‌های کنکور ۹۹ اضافه کرد: سازمان مدیریت پسماند شهری با همراهی سازمان آتش‌نشانی، آمادگی کامل خود را با هدف اجرای فرآیندهای ضدعفونی مراکز  برگزاری آزمون‌ها اعلام کرده‌اند تا سلامت داوطلبان در بالاترین سطح تضمین شود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

نظرات

 • کارمند هلال احمر ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۱
  0 0
  سلام علیرغم تاکید آقای دکتر زالی که قرار بود 50 % پرسنل ادارات در هر روزکاری حاضر باشند این رقم به 70 در صد در روز رسیده است یا همان یک سوم !!! ضمن اینکه در هلال احمر استان و شهرستانهای استان تهران می توانید مرخصی پرسنل را بررسی کنید که از 10 مرداد دورکاری ساختگی به استانداری اغعلام شد اما کامل رعایت نشد ... لطفا دستورات فرمانده ستاد کرونا در تهران را گوش کنید ... فرمانده ی تنها
 • کارمند ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۱
  0 0
  سلام علیرغم تاکید آقای دکتر زالی که قرار بود 50 % پرسنل ادارات در هر روزکاری حاضر باشند این رقم به 70 در صد در روز رسیده است یا همان یک سوم !!! ضمن اینکه در هلال احمر استان و شهرستانهای استان تهران می توانید مرخصی پرسنل را بررسی کنید که از 10 مرداد دورکاری ساختگی به استانداری اعلام شد اما کامل رعایت نشد ... لطفا دستورات فرمانده ستاد کرونا در تهران را گوش کنید ... فرمانده ی تنها
 • نخود ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۵
  0 0
  اگر تو فرمانده مقابله با كرونا هستي چرا توي دهن دستگاههايي كه براي اين تصميمات تره هم خرد نمي كنند نمي زني .نمونه آن سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي كه اصلا هيچ ارباب رجوع داخلي ندارد و تمام فعاليت هايش از طريق فضاي مجازي و اتوماسيون قابل انجام است اما مديرانش چون خودشان نمي توانند از دوركاري استفاده كنند بهانه مي آورند و مي گويند دوركاري الزام آور نيست
 • کارمند ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۲:۳۳
  0 0
  سلام علیکم طبق گفته اکثریت قریب به اتفاق دور کاری در عصر جدید کرونا مردم را از کارهایشان به سمت خانه های خود کشانده و یک امر ضروری محسوب میشود در این حین ما با زیر ساخت ارتباطی مناسب میتوانیم ارتباط خود را در هرجای دنیا برقرار سازیم . و از اینرو سایت ها وخدماتش میتواند نقش بسزایی در دورکاری های افراد داشته باشند خوشحال میشیم از سایت مادیدن فرمایید و بتوانیم خدمت بزرگی به جامعه کنیم تا در همه جا ی دنیا با خیالی امن و آسوده کار خود را پیش ببریم خواهشا دور کاری را جدی بگیرید
 • دورکار ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۲:۳۸
  0 0
  محدودیت و ضروریت در این عصر جدید جلوی همه گیری کرونا را نمیگیرد بلکه باید دورکاری را جدی بگیریم و زیر ساخت ها را مهیا سازیم یکی از خدمات برتری که میتوانیم در دورکاری داشته باشیم سایت قوی با خدمات برتر ارائه دهیم ما در سایت خود هرگونه سایتی را که به پیشرفت کاری شما در زمان کرونا لازم است را فراهم می آوریم لطفا از سایت ما دیدن فرمایید

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.