چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷

کشف بیش از ۱۰۰۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۱۳۰۶ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در طـرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی دو هفته گذشته خبر داد.

 به گزارش قدس آنلاین سردار محمدرضا مقیمی اظهارکرد: طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولویت کالاهای گمرکی، دخانی و ترانزیتی و نظارت و واپایش انبارها و محل‌های دپــوی کالا به منظور تشدید برخورد با پدیده شوم قاچاق و در جهت اجرای مأموریت های پلیس امنیت اقتصادی مبنی بر پیش بینی، پیشگیری، مبارزه و مقابله با قاچاق کالا و ارز طی دو هفته گذشته در سطح کشور اجرا شد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در این طرح بیش از سه میلیون و ۸۴۰ هزار قلم انواع کالای قاچاق به همراه ۵۵۳ هزار و ۴۹۶ لیتر انواع سوخت و مشتقات نفتی قاچاق کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه را بیش از 1306 میلیارد ریال برآورد کردند، تصریح کرد: در این راستا ۴۱۵ دستگاه انواع خودرو توقیف شد و ۹۰۰  متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل تعزیرات حکومتی در استان ها شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس مقیمی در پایان با اشاره به عزم جدی این پلیس برای مبارزه با قاچاق کالا و سایر جرایم اقتصادی از مردم خواست: در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت غیرمجاز اقتصادی بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.