جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶

یوونتوس به دنبال بازگرداندن کین به تورین

مویزه کین

باشگاه یوونتوس برای بازگرداندن مهاجم پیشین خود، دست به کار می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین؛ نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» گزارش داد؛ باشگاه یوونتوس نسبت به بازگرداندن مویزه کین به جمع راه‌راه پوشان تورین علاقه‌مند است، از این رو در حال مذاکره با مینو رایولا مدیر برنامه‌های این مهاجم ایتالیایی است. مدیران باشگاه یوونتوس خود را آماده ارائه پیشنهادی به باشگاه اورتون می‌کنند که به واسطه آن بتوانند با قرارداد قرضی دو ساله و با تعهد به خرید، مهاجم ۲۰ ساله آبی‌پوشان مرسی‌ساید را به تورین بازگردانند.

مویزه کین ۲۰ ساله که از سال ۲۰۱۰ عضو باشگاه یوونتوس بود، در سال ۲۰۱۶ موفق شد به تیم اصلی این باشگاه راه یابد و در ۲۱ بازی برای راه‌راه پوشان تورین آمار هشت گل زده را از خود بر جای بگذارد. در ادامه این مهاجم ایتالیایی به خاطر فرصت کمی که در یوونتوس برای بازی کردن داشت، تابستان گذشته با امضای قراردادی پنج ساله به ارزش ۲۷.۵ میلیون یورو راهی اورتون شد. او اما در این تیم انگلیسی نتوانست خودی نشان دهد و فصل اخیر در ۳۳ بازی تنها دو گل به ثمر رساند.

یوونتوس در حالی در جستجوی یافتن جانشینی برای گونسالو ایگواین به نام مویزه کین رسیده که سه باشگاه ایتالیایی اینتر، رم و ناپولی هم وضعیت این مهاجم ایتالیایی را زیر نظر دارند. کین که تا سال ۲۰۲۴ تحت قرارداد اورتون است، ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات ۲۵ میلیون یورو تخمین زده شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.