سه‌شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳

زمان قرعه کشی محصولات سایپا اعلام شد / ثبت نام ۵۶ هزار متقاضی برای خودرو شاهین

سایپا

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از استقبال گسترده در طرح پیش‌فروش این شرکت خبر داد و گفت: مراسم قرعه کشی برای تعیین افراد منتخب در این طرح فردا (چهارشنبه ۱۹ شهریور) برگزار می شود.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از سایپانیوز، مجید باقری گفت: عرضه ۹ مدل از محصولات سایپا در قالب طرح پیش فروش، با استقبال مناسب رو به رو شد و بیش از ۱۸۰ هزار متقاضی برای مشارکت در تولید محصولات سایپا ثبت نام کردند.

باقری ادامه داد: مانند طرح های قبلی که محصولات جدید سایپا در آن عرضه می شدند، در این طرح نیز بیشترین استقبال از خودرو شاهین سایپا صورت گرفته و بیش از ۵۶هزار متقاضی برای خرید این خودرو نام نویسی کردند.

وی ادامه داد: علاوه بر شاهین محصولات کوییک با ۴۰هزار متقاضی و ساینا با ۳۳هزار متقاضی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته اند.

باقری با بیان اینکه روند افزایشی تولید در سایپا، باعث شده تحویل خودروهای عرضه شده در طرح های فروش قبلی، روال بهتری پیدا کند، افزود: این امر منجر به افزایش اعتماد مشتریان به گروه خودروسازی سایپا شده و یکی از دلایل اصلی استقبال از طرح اخیر مشارکت در تولیدات سایپا، همین اعتماد بوده است. این اعتماد سرمایه ارزشمندی است و سایپا تلاش می کند از این سرمایه اجتماعی مراقبت کند، بنابراین متعهد می شود با برنامه ریزی لازم تمام خودروهای ثبت نامی را به موقع تحویل دهد.

وی ادامه داد: علاوه بر اعتماد حاصل شده از نظم در تحویل خودروها، ویژگی مشترک طرح های عرضه سایپا که با استقبال گسترده مواجه می شود، حضور خودروهای جدید به ویژه شاهین در سبد محصولات است. از این رو، عرضه محصولات جدید سایپا را می توان علت دیگری برای استقبال مشتریان از تمایل به خرید درازمدت محصولات سایپا دانست.

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اظهار کرد: مراسم قرعه کشی برای تعیین افراد منتخب در این طرح فردا – چهارشنبه- برگزار می شود.

باقری با بیان اینکه اسامی منتخبین در روز پنجشنبه اعلام و واریز وجه و نهائی کردن ثبت نام نیز از بعدازظهر همان روز آغاز خواهد شد، اظهار کرد: از منتخبین قرعه کشی مصرانه می خواهیم که در مدت زمان قانونی در نظر گرفته شده (۷۲ ساعت کاری پس از اعلام اسامی منتخبین) نسبت به واریز وجه و تکمیل ثبت نام اقدام کنند.

وی افزود: در طرح های قبلی شاهد بودیم که برخی منتخبین پس از پایان مهلت مقرر، با مراجعه، نامه نگاری و پیگیری های مکرر خواستار واریز وجه و نهائی کردن ثبت نام بودند اما به دلیل اینکه افراد فهرست رزرو جایگزین آنها شده بودند، امکان اجابت درخواست آنها وجود نداشت.

گفتنی است طرح پیش فروش ۹ مدل از محصولات گروه خودروسازی سایپا از روز شنبه، پانزدهم شهریورماه آغاز شد. در این طرح ۹ محصول شاهین، ساینا معمولی و ساینا. اس، کوییک دنده ای و دو رنگ (کوییک. آر)، تیبا معمولی و تیبا ۲ و وانت ۱۵۱ در دو مدل معمولی و آپشنال عرضه شده و برای سپرده مشارکت در تولید مشتریان ۶ درصد سود مشارکت در نظر گرفته شده است.

منبع: خبر آنلاین

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.