پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱

۲۱ هزار آمر به معروف در خراسان رضوی آموزش‌ می‌بینند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: امسال ۲۱ هزار نفر به صورت حضوری و غیر حضوری آموزش های لازم در زمینه امر به معروف و نهی از منکر را فرا می‌گیرند.

به گزارش قدس آنلاین، علی اکبر افراسیابی افزود: در این راستا تاکنون آموزش پنج هزار نفر در این استان پایان یافته است.
وی با بیان اینکه احکام، معارف و قانون حمایت از آمران به معروف وناهیان از منکر از جمله موارد تدریس شده در کلاس‌های آموزشی است ادامه داد: با توجه به شیوع کرونا آموزش‌های حضوری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: ۷۰ مربی آموزش دیده دارای مجوز متون آموزش مقدماتی تدوین شده را در این استان آموزش می‌دهند.
وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا علاقه‌مندان برای شرکت در دوره‌های غیرحضوری می‌توانند با مراجعه به کانال آموزش این ستاد در پیام رسان بله به آدرس abm_amozesh صوت آموزشها و درسنامه امربه معروف و نهی ازمنکر را دریافت و به صورت حضوری در آزمون های ستاد شرکت کنند.
افراسیابی ادامه داد: برای شرکت در دوره‌های آموزشی سن خاص مطرح نیست ولی از نظر سواد افراد شرکت کننده باید در سطح معمولی آشنا به خواندن و نوشتن باشند.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);