دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۷

معاون سیاسی استاندار تأکید کرد:

جمع‌آوری لوازم‌خانگی فاقد شناسه از اول آبان ماه در خراسان شمالی

معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی

خراسان شمالی- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: نظارت بر چگونگی توزیع گاز مایع، جمع‌آوری مرحله‌به‌مرحله لوازم‌خانگی فاقد کد شناسه تا ۱۸ ماهه آینده و دریافت تسهیلات به روستاییان در جهت استحکام بناها باید انجام شود.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خراسان شمالی احمد برادران در سومین کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان افزود: تمام لوازم‌خانگی‌های فاقد کد شناسه از اول آبان ماه به‌صورت مرحله‌ای تا هجده ماه آینده جمع‌آوری می‌شوند که کد شناسه شامل محل تولید، فرد واردکننده، شرایط واردکننده ، میزان مصرف برق و ... است.

وی در خصوص مصرف گاز مایع نیز اظهار داشت: ۷۰ درصد گاز مایع استان توسط خودروها استفاده می‌شود و این در حالی است که باید به مصرف گاز خانگی برسد لذا نباید گاز، خارج از شبکه عرضه توزیع شود این کار تخلف است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی تصریح کرد: باید اقدامات لازم جهت عدم افزایش مراکز سوخت گاز مایع (lpg)گرفته شود زیرا این مراکز مجوز فعالیت ندارند پس باید در یک بازه زمانی اقدامات لازم صورت گیرد.

برادران افزود: صاحبان خودروها بدانند گاز مایع استانداردهای لازم را برای یک خودرو ندارد لذا تسهیلاتی در اختیار این صاحبان خودروها قرار گیرد تا از ظرفیت گاز cnj استفاده کنند.

 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.