شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱

فروشگاه اینترنتی کانون راه‌اندازی شد

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

سایت اینترنتی فروش کتاب و محصولات فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌زمان با هفته ملی کودک به‌صورت رسمی راه‌اندازی شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، رضا برنگی مدیر نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون با اعلام این خبر افزود: در این سایت به نشانی Shop.kpf.ir در حال حاضر بیش از دوهزار عنوان کتاب کودک و نوجوان به‌صورت اینترنتی عرضه شده است.

او همچنین از ارائه ۲۵ درصد تخفیف در فروش کتاب‌های کانون در این سایت در هفته ملی کودک، روزهای ۱۲ تا ۱۷ مهر ۱۳۹۹، خبر داد.

برنگی یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند تمامی محصولات موجود کانون را به هر تعداد مورد نیاز از طریق این سایت و با استفاده از پایانه پرداخت اینترنتی آن خریداری کنند.

به ‌گفته‌ مدیر نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون، کاربران این سایت ابتدا باید در این سامانه ثبت‌نام و مشخصات و نشانی ‌خود را درج و پس از آن اقدام به خریداری کتاب کنند.

او توضیح داد اعطای تخفیف گروهی به اعضای مراکز کانون و باشگاه مشتریان محصولات کانون در مراحل بعدی پیش‌بینی شده است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از سال ۱۳۴۵ با انتشار کتاب «مهمان‌های ناخوانده» کار نشر کتاب را آغاز کرد و اکنون پس از ۴۴ سال با انتشار هزاران عنوان کتاب به‌عنوان یکی از بزرگترین  ناشران کتاب کودک و نوجوان در ایران شناخته می‌شود.

فروشگاه اینترنتی کانون از روز ۱۲ مهر ۱۳۹۹ به صورت رسمی کار خود را در نشانی Shop.kpf.ir آغاز کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.