چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵

بشاررسن خبر جدایی از پرسپولیس را حذف کرد

بشار رسن

بشار رسن دیشب با انتشار متنی در اینستاگرام جدایی خود را از تیم پرسپولیس اعلام کرد اما این استوری را صبح امروز حذف کرد.

قدس آنلاین: بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس با انتشار متنی در صفحه شخصی خود اعلام کرد که به خاطر مشکلات خانوادگی از پرسپولیس جدا می‌شود.

متن پیام به شرح زیر است:

هواداران عزیز، شما عشق من و همیشه در قلب من بودید و خواهید بود، شما می دونید که من ۳ سال بدون حقوق یا با حقوق، با مصدومیت و حتی ۱ هفته بعد از فوت عزیزترینم (مادرم) آمدم فقط به عشق شما، همیشه با تمام قلبم برای شما تلاش کردم و شما منو بشار رسن کردید، بازی در تیم بزرگ پرسپولیس بزرگ‌ترین افتخار من بود و هست و من خیلی خوشحالم بودم در کنار شما، ولی الان من خیلی مشکلات بزرگ خانوادگی و شخصی دارم که پنجشنبه شب در لایو اینستاگرام به شما میگم، باشگاه به تعهداتش عمل کرده و راضی به جدایی من نیست و این فقط تصمیم شخصی خودم هست، من خانواده بزرگ و پرجمعیت دارم که الان به من نیاز دارن و من میدونم شما میتونید درک کنید و از من دلگیر نباشید برای جدایی، لطفاً کسی را مقصر این جریان ندونید چراکه من شخصاً تصمیم گرفتم. دوستتان دارم همیشه.

رسن در حالی خبر از جدایی داد که با پرسپولیس برای یک فصل دیگر قرارداد دارد و برای جدایی از این تیم باید رضایت باشگاه را بگیرد.

رسن که شب گذشته اقدام به انتشار این متن کرد با واکنش علیرضا اشرف مدیر رسانه‌ای پرسپولیس در همان فضای مجازی روبرو شد. اشرف اعلام کرد باشگاه القطر قطر که خواهان جذب بشار است باید با سرخپوشان مذاکره می‌کرد تا رضایتنامه رسن را دریافت کند در غیر اینضورت با شکایت پرسپولیس روبرو می‌شود.

بشار رسن پس از چند ساعت کش و قوس و واکنش تند هواداران نسبت به جدایی اش اقدام به پاک کردن استوری خود کرد تا به پیچیدگی‌های این جدایی بیافزاید.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.