دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۷

تجمع تالارداران؛ چرا محضرها مراسم برگزار می‌کنند و شام می دهند؟

تالار عروسی

رئیس اتحادیه تالارداران پذیرایی اعلام کرد: اعتراض‌کنندگان می گویند دفاتر اسناد رسمی؛ همه سفره‌ی عقد گذاشته‌اند، مراسم برگزار می‌کنند و حتی شام می‌دهند اما تالارهای پذیرایی که متخصص برگزاری مراسم هستند و می‌توانند پروتکل‌ها را رعایت کنند، تعطیل شده‌اند.

قدس آنلاین: خسرو ابراهیمی‌نیا، رئیس اتحادیه تالارداران پذیرایی، در گفت‌وگو با ایلنا در مورد تجمع امروز اظهار داشت: این تجمع تنها برای تالاردارها نبودند، صاحبان شغل‌هایی بودند که وابسته به تالارهای پذیرایی بودند و به علت تعطیلی تالارهای پذیرایی بیکار شده‌اند، مثل فروشندگان لباس عروس یا عکاس‌ها.

وی ادامه داد:  تعدادی از تالاردارها هم حضور داشتند که بیشتر از اطراف تهران، کرج و شمیرانات بودند، بنابراین موضوع ارتباطی به اتحادیه ندارد. پیش از این هم وعده داده بودیم که پیگیری‌ها را افزایش می‌دهیم.

به گفته وی، تعداد تجمع کنندگان حدود 30 تا 40 نفر بودند که این تجمع در برابر اتاق اصناف صورت گرفت.

 رئیس اتحادیه تالارداران پذیرایی در مورد خواسته‌های تجمع‌کنندگان گفت:‌ اعتراض‌کنندگان ادعا دارند دفاتر اسناد رسمی؛ همه سفره‌ی عقد گذاشته‌اند، مراسم برگزار می‌کنند و حتی شام می‌دهند اما تالارهای پذیرایی که متخصص برگزاری مراسم هستند و می‌توانند پروتکل‌ها را رعایت کنند، تعطیل شده‌اند.

ابراهیمی‌نیا متذکر شد: تقریبا 9 ماه است که تالارها تعطیل شده و زندگی کسانی که شغل‌شان به آن وابسته‌ است، تحت تاثیر قرار گرفته است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.