سه‌شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکایی پایان انتقام ترور سردار سلیمانی است؟ /هشدار صریح سرلشکر باقری به دشمنان

سرلشکر باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه حمله مقتدرانه موشکی ایران به پایگاه آمریکا در عراق مرهم موقتی بر این مصیبت جهان اسلام بود، گفت: مستکبران باید منتظر انتقامی در تراز نام بزرگ سردار سلیمانی و ابومهندس باشند.

قدس آنلاین:  سرلشکر پاسدار «محمد باقری» عصر سه شنبه در وبینار "چالش‌های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی غرب در مواجهه با کرونا" گفت: اوج وحشی‌گری آمریکا آنجا خودنمایی می‌کند که ایران را در این شرایط خاص کرونایی، در معرض شدیدترین تحریم‌های اقتصادی قرار می‌دهد به گونه‌ای که تامین داروی بیماران با مشکل اساسی روبرو شده است.
وی اضافه کرد: از سویی می توان ادعا کرد که دشمنان، نابودی امت اسلامی را بر مبنای تفرقه برنامه‌ریزی کرده‌اند و به نمایش گذاشتن چهره‌ای خشن از امت اسلام تنها قطعه کوچکی از جورچین اسلام هراسی است.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: امت اسلامی در عصر حاضر برهه‌ای خطیر را تجربه می‌کند امروز تمام تکفیر و کفر در برابر اسلام محمدی قرار گرفته و از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کند، برخی از سران کشورهای اسلامی اکنون بی‌شرمی را تا حدی برده‌اند که چنگ به طناب آمریکای خبیث زده‌اند و با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیست از پشت بر پیکره امت خنجر زده‌اند.
وی ادامه داد: این حکام با قدرت پوشالی به نام آمریکا تکیه زده‌اند که خود در ورطه افول قرارگرفته و از جبهه مقاومت هراسان شده است.
باقری با تاکید بر اینکه ترور وحشیانه شهید قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس در تاریکی شب و مستقیما به دست رژیم جنایتکار آمریکا نمونه بارز دیگری از مبارزه تمامی کفر با اسلام و مهر تاییدی بر تروریسم دولتی است، تصریح کرد: شهید سلیمانی و یاران او ثابت کردند که قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی، پوشالی است و آن‌ها توانایی مبارزه با رزمندگان محور مقاومت را ندارند.


وی اضافه کرد: سلیمانی دارای چهره‌ای محبوب میان ایرانیان و غیر ایرانیان است. چراکه از دنیا دل بریده بود و مقابل داعش و گروه‌های تفکیری خود را وقف اسلام کرده بود.
باقری تصریح کرد: قاسم سلیمانی انسانی خدامحور و مخلص بود و ذره‌ای آلودگی در ضمیر پاک او جا نداشت و قلب او پر از عشق به مؤمنان و مستضعفان بود. شجاعت، بی‌باکی، عقلانیت و مهربانی تصویری زیبا از او در عمق جان انسان‌های آزاد ساخته بود.  سلیمانی فرقه گرا و قوم گرا نبود و امنیت همه را در نظر داشت.

دشمنان از نزاع درون امت اسلام بیشترین بهره را می‌برند


وی با بیان اینکه امروز نسخه شفا بخش امت اسلامی در یک کلمه وحدت خلاصه شده است، اظهار کرد: دشمنان اسلام از نزاع درون امت اسلام بیشترین بهره را می‌برند و ما باید تحقق وحدت را سرلوحه امور خود قرار دهیم.
باقری با اشاره به اینکه اسلام دین عقلانیت و حکمت است، عنوان کرد: اسلام مکتب مبارزه با خرافه‌پرستی و جریان‌های تروریستی است و فرماندهان مقدم آن اندیشمندان انقلابی و دلسوز برای امت اسلامی هستند و حضور هدفمند و برنامه‌ریزی شده اهل علم و قلم در شبکه‌های اجتماعی بیش از هر زمانی احساس می‌شود.
وی اظهار کرد: ما بر این باور هستیم که مجمع و کنفرانس وحدت با ظرفیت گسترده‌ای که دارد می‌تواند بستر همکاری میان ملل مسلمان برای مقابله با استکبار جهانی و حفظ آرمان‌های ملت مظلوم فلسطین را ایجاد و خود را برای خروج آمریکا از بلاد اسلامی آماده می‌کند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: روشن کردن نسل جوان نسبت به آموزه‌های اسلام ناب محمدی مهم‌ترین وظیفه اندیشمندان جهان اسلام است و در این میان باید فرصت فضای مجازی را مغتنم شمرده و منابر را در فضای مجازی برپا کنیم.
وی آگاه‌سازی جوانان دیگر ادیان و زدودن نگاه بدبینانه ادیان دیگر نسبت به اسلام راهکار مهمی برای افشای توطئه استکبار جهانی دانست و گفت: امیدواریم پرچم اسلام به زودی در سراسر جهان به اهتزاز درآید.

منبع: خبرگزاری ایرنا

نظرات

  • 09358485961بهروز احمدی ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۱:۱۰
    0 0
    پرده اول لشگر کشی کفر و عناد غرب و سازمان های جاسوسی آنها ..اول توهین به اصل اسلام با آتش زدن قرآن کریم..و کاریکاتور کشی و توهین به پیامبر اکرم..به جهت از بین بردن مقام تقدس و الهی و نوعا به سخره کشیدن تاریخ ادیان و خصوصا دین پویا و نظر کرده خالق هستی است..کاری شیطانی..پرده دوم ترور کردن و صحنه سازی سر بریدن و ایجاد یک داستان تروریستی و به حساب گذاشتن آن به اسم اسلام و فورا هم کشتن چند جوان عرب به نام تروریست و ایجاد پرو پوگاندای وحشتناک خبری رسانه های غرب و وابسته آنها .در هیچکدام از این ترور ها یک فیلم صحنه جنایت و ترور وجود ندارد در حالیکه امروزه کم اهمیت ترین مسله زیر پوشش دوربین ها هستند.چند سال پیش به روزنامه ملحد فرانسوی حمله شد یک فیلم از صحنه جنایت کسی ندید که این تروریست ها که بودند.بعد چند جوان هجده ساله را در منزلشان در حومه پاریس محله فقیر نشین بصورت راندم انتخاب کردند..و زیر رگبار گرفتند ..و گفتند تروریست ها را کشتیم و برای خودشان هورا کشیدن ..امروز هم گفتند در کلیسا تروریستی چند نفر را سر برید بعد اول گفتند او را پلیس کشت بعد گفتند دستگیر کردیم و سپس تمام خبرها از اینکه این شخص چطور سر بریده صحنه جرم فیلمی باشد..وجود ندارد و نخواهد داشت .و نمایش های مشابه در وین. امروز..و این سریال ادامه دارد...داستان بعد یعنی پرده آخر هم مظلوم نمائئ و ساختن چهره خشن و قاتل از اسلام و نامیدن فاشیسم بر روی اسلام است و نهایت عوض کردن جای قاتل و مقتول ..ظالم با مظلوم ..بی گناه با گناه کار است .البته در این وسط هم ممکن است خود جوش عدهای مسلمان در اعتراض به توهین های مکرر به ساحت پیامبر عکس العمل های نوعا تند نه تروریستی انجام دهند که به این نقشه کمک میکند ..بله این نقشه سناریوی بزرگ موساد است با سازمان های جاسوسی آمریکا و اروپا که بدست سربازان گمنام صاحب الزمان افشا شده ..متاسفانه کشورهای اسلامی خصوصا کشورهای دست نشانده منطقه غرب آسیا و مزدوران آنها هم نوعا در محکوم کردن این ترورهای نمایشی دانسته و ندانسته اشک تمساح میریزند و در لشگر کفار و ضد اسلام قرار میگیرند.در حالیکه میتوانند بگویند چرا شما یکبار صحنه جرم و تروریست ها را معرفی نکردید ..زیرا اگر میخواهید تکرار نشود باید تروریست و سازمان آنها را شناسای کنید ..تا ا از تفاق های بعدی جلوگیری کنید..اگر راست میگوید..

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.