چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵

آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری همزمان با فصل آغاز بارش‌ها

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد، در حاشیه مانور خدمت‌رسانی نیروهای خدمات شهری مناطق ۱۳ گانه شهرداری، از آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری برای خدمت رسانی به شهروندان در نیمه دوم سال جاری خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین،  علیرضا صحراگرد در حاشیه مانور خدمت‌رسانی نیروهای خدمات شهری مناطق ۱۳ گانه شهرداری، از آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری برای خدمت رسانی به شهروندان در نیمه دوم سال جاری خبر داد.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این مانور، سنجش میزان آمادگی نیروهای معاونت خدمات شهری در حوزه مناطق و سازمان‌های بحران مدار و تیم‌های عملیاتی بود که قرار است در نیمه دوم سال جاری در هنگام نزول بارش باران و برف با انجام عملیات‌هایی نظیر رفع آبگرفتگی‌های احتمالی و زدودن برف و یخ از معابر شهری به شهروندان عزیز خدمت‌رسانی کنند.

وی افزود: در این مانور از هر منطقه، دو اکیپ کامل به نقطه برگزاری مانور اعزام شده و توان عملیاتی آنها مورد ارزیابی قرار گرفته است.

صحراگرد ادامه داد: تجهیزات و نیروهای خدمات شهری همواره به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به زائران و مجاوران رضوی هستند و با انجام این مانور بار دیگر توان عملیاتی و آمادگی نیروها به مرحله آزمون گذاشته شد.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: در شش ماهه دوم سال جاری بیش از ۵ هزار نیروی خدمات شهری، ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات برف روبی و نمک پاشی و بیش از ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات جمع آوری آب‌های سطحی، به صورت کامل آمادگی انجام عملیات‌های خدمات شهری را دارند.

منبع: فارس

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.