یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴

بازیکنان استقلال حاضر به کسر قراردادشان نیستند!

استقلال

بازیکنان استقلال به مدیران باشگاه اعلام کردند حاضر نیستند مبالغ قراردادهایشان را کسر کنند.

به گزارش قدس آنلاین، ورزش سه نوشت: از چند هفته قبل ماجرای بالا بودن مبلغ قراردادهای برخی بازیکنان استقلال در رسانه‌ها بازتاب زیادی داشت و حتی کار به جایی رسید که دیوان محاسبات کشور و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز به این مساله ورود کردند.

در چنین شرایطی مدیران باشگاه استقلال در صدد کسر مبالغ قرارداد برخی نفرات خود برآمدند و پیشنهاد هایی نیز به آنها دادند. احمد مددی، سرپرست مدیرعاملی استقلال طی روزهای گذشته تلاش زیادی انجام داد تاقراردادهایی که در زمان مدیریت احمد سعادتمند بسته شده بود را مدیریت کند و مبالغ برخی نفرات را کاهش بدهد اماتاکنون موفق نشده است.

از آنجایی که قراردادهای برخی بازیکنان به سازمان لیگ رفته و ثبت شده است باشگاه قانونا نمی تواند مبلغ آنها را کسر کند و برای این مساله نیازمند رضایت بازیکنان است. از این رو نفراتی که قراردادشان را تمدید کردند و بازیکنانی که به تازگی به استقلال پیوستند هیچ کدام حاضر نیستند مبالغ قراردادهایشان را کاهش بدهند و همین موضوع یک چالش جدید برای مدیران باشگاه ایجاد کرده است.

با این حال رایزنی سرپرست مدیرعاملی استقلال برای کسر قرارداد برخی بازیکنان ادامه دارد اما بعید است این مساله به جایی ختم شود و اتفاق خاصی در این باره رخ بدهد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.