شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان:

۱۳ عنوان برنامه همزمان با هفته کتاب در استان همدان اجرا می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان

همدان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: بیش از۱۳ عنوان برنامه همزمان با هفته کتاب در استان همدان برگزار می شود.

به گزارش قدس آنلاین ، احمدرضا احسانی پیش از ظهر شنبه در نشست خبری اینستاگرامی خود با خبرنگاران با بیان اینکه ویژه برنامه‌های هفته کتاب از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه در همدان و همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در این هفته برگزاری ۱۳ برنامه در نظر گرفته شده که در شهرستان‌های استان همدان اجرا خواهد شد.

احسانی افزود: آئین تجلیل از فعالان صنعت چاپ، برگزاری آئین اختتامیه جایزه قلم هگمتانه و انتخاب کتاب سال استان، برگزاری عصری با کتاب، برگزاری نمایشگاه کتاب در صورت موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا، اهدای کتاب به مؤسسات فرهنگی و هنری و برگزاری پاییزه کتاب از جمله برنامه‌های این هفته به شمار می‌روند.

وی ادامه داد: طرح پاییزه کتاب از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه در ۱۷ کتاب‌فروشی همدان و دو کتاب‌فروشی ملایر اجرا می‌شود، که کتب عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان در این ایام با تخفیف ۲۰ درصدی به فروش می‌رسد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در خصوص برنامه‌های فرهنگی پیش‌بینی شده در نیمه دوم سال، اظهار کرد: تقدیر از چهره‌های ماندگار فرهنگی با محوریت مرحوم آیت الله سید رضا فاضلیان در همدان، جشنواره نمایشنامه‌خوانی در رزن، رونمایی از قرآن کریم با قلم مرتضی شعبانی و برپایی نمایشگاه خوشنویسی، جشنواره استانی سبک زندگی قرآنی و جشنواره خوشنویسی با موضوع نماز و یادبود فعالان فرهنگی از جمله برنامه‌های فرهنگی استان هستند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.