سه‌شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴

آیت‌الله علم‌الهدی:

کارگران‌ دیگر توان تامین وعده‌های غذایی خانواده را ندارند/نگذارید زندگی ‌آنها ملعبه سیاسیون شود

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: نگذارید زندگی کارگری ملعبه سیاسیون شود؛ متاسفانه اقشار کم برخوردار به خاطر شرایط سخت اقتصادی فشار زیادی را تحمل می‌کنند.

آیت‌الله سیداحمد علم الهدی ظهر امروز در دیدار با سرپرست اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی اظهار داشت: همه عرصه‌های امروز انقلاب اسلامی خاکریز جبهه است، اگر همه‌ مدیران پشت خاکریز باشند این انقلاب با هیچ مشکلی مواجه نمی‌شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بیان کرد: شما عزیزان  در یک جریانی قرار گرفتید که اگر سنگ از سر راه اسلام و انقلاب اسلامی بردارید موفق خواهید بود. مسائل اقتصادی این روزها سنگی برای انقلاب است که مستلزم عمل پدافندی شما عزیزان است.

آیت الله علم‌الهدی عنوان کرد: به خاطر عملکرد اشتباه در حفظ ارزش پول ملی خیلی از سودجویان به مشهد مقدس می‌آیند تا از خرید و فروش ارز سودهای کلان دریافت کنند اما این اقشار آسیب پذیر مشهد هستند که در فشار زیاد معیشت قرار می‌گیرند و دچار مشکلات اقتصادی فراوان می‌شوند.

وی گفت: متاسفانه به خاطر شرایط امروز این بیماری بسیاری از کارگرهای روزمزد بیکار شدند و حتی توان تامین وعده‌های غذایی خود را ندارند. امروزه یکی از مشکلات اساسی در مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی، مشکلات اقتصادی است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تصریح کرد: در حال حاضر قیمت ارز دچار ثبات نیست،  به همین خاطر خیلی از سودجویان اقدام به خرید و فروش کلان اقلام ضروری می‌کنند و پولش را به خارج از کشور می‌برند و برای خود امکانات رفاهی تامین می‌کنند اما آن کسی که ضربه سنگینی می‌خورد مردم عادی هستند که حتی توان پرداخت اجاره خانه خود را ندارند.

آیت‌الله علم‌الهدی عنوان کرد: روابط بین کارگر و کارآفرین را مدیریت کنید و کارآفرین را در حوزه تولید و کشاورزی تشویق کنید زیرا اگر حوزه تولید و کشاورزی به درستی راه اندازی شود دیگر شاهد مشاغل روزمزدی نخواهیم بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان بیان کرد: نگذارید زندگی کارگری ملعبه سیاسیون شود؛  متاسفانه اقشار کم برخوردار به خاطر شرایط سخت اقتصادی فشار زیادی را تحمل می‌کنند. ان‌شاءالله با همت و غیرت در کنار قشر آسیب‌پذیر باشید و نگذارید شرایط سخت اقتصادی فشار مضاعفی به او وارد کند.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.