شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰

فرصت‌های گالری‌گردی مجازی این هفته؛

برپایی ۱۰ نمایشگاه تجسمی آنلاین در تعطیلات کرونایی/ بازدید مجازی از یازدهمین دوسالانه سرامیک

نمایشگاه تجسمی آنلاین

علاقه‌مندان هنر می‌توانند با مراجعه به صفحات مجازی گالری‌ها از نمایشگاه‌های آنلاین دیدن کنند.

به گزارش قدس آنلاین، با ابلاغیه جدید مبنی بر تعطیلی مجدد مراکز فرهنگی و هنری و افزایش محدودیت ها در پی افزایش آمار مبتلایان کرونا، گالری‌های تهران نیز در یک هفته اخیر تعطیل بودند و با وجود اینکه نمایشگاه‌هایی را در حال برگزاری داشتند، ادامه این رویدادها را به پایان محدودیت‌ها موکول کردند. اما در این میان تعدادی از گالری‌ها تصمیم گرفتند ادامه نمایشگاه‌ها را به صورت مجازی برگزار کنند و تعدادی از آنها نیز نمایشگاه‌های جدیدی را برای فضای مجازی تدارک دیدند تا همچنان فرصتی برای ارتباط هنرمندان با مخاطبانشان فراهم باشد.

گلستان: نمایشگاه آثار جدید آرمان یعقوب پور  با عنوان «از مجاز تا واقعیت» تا ۷ دی در سایت گالری گلستان به نشانی www.golestangallery.com برپاست.

باوان: نمایشگاه آثار صنم سایه‌افکن با عنوان «حفره‌ حافظه» بر روی سایت گالری باوان به نشانی bavangallery.com/viewing-room/the-cavity-of-memory برپاست.

موزه امام علی: نمایشگاه مجازی «نگاهی تازه به عناصر و نقوش هنرهای ایرانی» با نمایش ۳۰ اثر از آثار موجود در گنجینه موزه با تاکید بر طرح و نقش‌های ایرانی اسلامی تا ۳۰ آذر در صفحه اینستاگرام موزه به نشانی  iaram_art برپاست.

انجمن هنرمندان نقاش ایران: نمایشگاه سالانه آثار اعضای انجمن هنرمندان نقاش ایران با عنوان "کارنمای مجازی" در سایت این انجمن به نشانی http://iranpainters.com/ برپاست.

اعتماد: نمایش مجازی نقاشی‌های آنه محمد تاتاری ۷ تا ۱۸ آذر در وب‌سایت گالری اعتماد از طریق لینک http://www.galleryetemad.com/index.php/Tehran/page/virtualexhibitions قابل مشاهده است.

عصر: ادامه نمایشگاه «فوران» با نقاشی‌های مصطفی خسروی در سایت گالری عصر به نشانی www.asrgallery.com برپاست.

ویستا: ادامه نمایشگاه نقاشی ندا اعظمی با عنوان «در امتداد زیست» تا ۱۰ آذر به نشانی www.vistaart.gallery قابل تماشاست.

آرتیبیشن: نمایشگاه آنلاین آثار ساوالان جماعتی با عنوان «پس از انسان» با همکاری گالری ساربان و آرتیبیشن تا ۱۴ آذر به نشانی https://cutt.ly/After-the-human  برپاست.

خانه کاریکاتور: نمایشگاه مجازی «سینما کاریکاتور» با آثار کاریکاتوریست‌های شاخص از چهره‌های نام‌آور سینما تا ۳۰ آذرماه در  صفحه اینستاگرام iranian_cartoon_house برپاست.

نمایشگاه مجازی سینما کاریکاتور در بردارنده آثار کاریکاتوریست های شاخص از چهره های نام آور سینما از ۲۸ آبان لغایت ۳۰ آذر ۱۳۹۹ در خانه کاریکاتور ایران ارائه می شود.

نمایشگاه مجازی این نمایشگاه نیز به صورت هر روز کاریکاتور یک  چهره سینمایی از یک کاریکاتوریست شاخص در صفحه اینستاگر ام خانه کاریکاتور ایران ارائه می شود.

فرهنگسرای نیاوران: بازدید مجازی یازدهمین دوسالانه سرامیک که نمایشگاه آن در فرهنگسرای نیاوران برپاست از طریق لینک زیر قابل دسترسی برای عموم است:

https://www.۳۶۰cities.net/search?utf۸=%E۲%۹C%۹۳&query=۱۱th+Ceramic+Biennale+Of+Iran

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.