دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲

فرمانده انتظامی استان همدان:

۱۳ تن برنج احتکار شده از یک انبار درهمدان کشف شد

احتکار 13 تن برنج

همدان - فرمانده انتظامی استان همدان گفت: در بازرسی از یک انبار مواد غذایی ۱۳ تن برنج احتکار شده کشف شد.

به گزارش قدس آنلاین ، سردار سلمان امیری از کشف بیش از ۱۳ تن برنج احتکار شده توسط مأموران پلیس همدان خبر داد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار برنج توسط سودجویان در یکی از انبارهای شهرستان همدان، بررسی موضوع در دستور کار مأموران تجسس قرار گرفت.

امیری افزود: در این راستا اکیپی از مأموران انتظامی و کارشناسان استان همدان به محل اعزام شدند که در بازرسی از این انبار ۱۳ تن برنج احتکار شده که ارزش آن بر اساس نظر کارشناسان سه میلیارد ریال برآورد شده را کشف کردند.

وی همچنین از کشف بیش از پنج تن و ۱۳۰ کیلوگرم حبوبات احتکار شده توسط مأموران کلانتری ۱۳ همدان خبر داد و افزود: اکیپی از مأموران انتظامی و کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و نماینده سازمان تعزیرات حکومتی استان همدان در بازرسی از یک انبار ۵ تن و ۱۳۰ کیلو گرم حبوبات احتکار شده را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه این انبار پلمب و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، گفت: پلیس با تمام توان و به کار گیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم قاچاق کالاهای اساسی و ارزاق عمومی مردم با اخلالگران اقتصادی مبارزه می‌کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.