شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱

مشکل آب مناطق زلزله‌زده شهرستان بندرلنگه مرتفع شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از رفع مشکل آب مناطق زلزله‌زده بخش مهران شهرستان بندرلنگه خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، امین قصمی، صبح امروز (۲۷ دی‌ماه) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از زمان وقوع زلزله ۵.۵ ریشتری بندرلنگه، نیروهای عملیاتی شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در شهرستان‌های بندرلنگه، بندرعباس، قشم و خمیر برای خدمات‌رسانی به حالت آماده‌باش در آمدند.

وی افزود: پس از بررسی‌های اولیه، قطعی آب در منطقه دژگان بخش مهران شهرستان بندرلنگه گزارش شد که عملیات لازم برای رفع مشکل آب منطقه در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان افزود: در پی این حادثه آب ۱۰ روستای بخش مهران به دلیل بالا رفتن کدورت آب شش حلقه چاه خام دو سایت آب‌شیرین‌کن، از مدار تولید خارج که با اقدامات انجام شده پس از شش ساعت تلاش، مشکل مرتفع و آب‌رسانی به این مناطق از سر گرفته شد.

قصمی تصریح کرد: در پی وقوع زلزله بامداد شنبه، چاه‌های تولید آب خام دو سایت ۲۳۰۰ و ۳۰۰ مترمکعبی آب‌شیرین‌کن دژگان دچار مشکل و از مدار تولید خارج که با ورود به‌موقع اکیپ اتفاقات شهرستان بندرلنگه با پشتیبانی‌های سایر تیم‌های عملیاتی استان مشکل مرتفع شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آب‌رسانی سیار به روستای سایه خوش به دلیل اسکان در مدارس و مساجد به‌صورت سیار در حال انجام است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.