پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه:

تکمیل بیمارستان زاوه لنگ ۲۸۰ میلیارد ریال اعتبار است

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه گفت: تاکنون بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال برای ساخت بیمارستان راشد زاوه هزینه شده‌ و برای تکمیل آن بیش از ۲۸۰ میلیارد ریال دیگر مورد نیاز است.

به گزارش قدس آنلاین، دکتر علیرضا کامل  پیشرفت کنونی بیمارستان ۳۲ تختخوابی راشد را، ۷۶ درصد اعلام کرد و افزود: این بیمارستان در زمینی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع با زیربنای چهار هزار و ۱۰۰ مترمربع در حال ساخت است.
وی ادامه داد: بخش اورژانس با ظرفیت ۱۰ تخت، بخش بستری با ظرفیت ۱۸ تخت، ۲ تخت LDR، درمانگاه سرپایی، ۲ تخت اتاق عمل، رادیولوژی، آزمایشگاه و فضاهای پشتیبانی شامل آشپزخانه، رختشوی‌خانه، CSR، پانسیون متخصصین، امحای زباله و حفاظت فیزیکی برای این بیمارستان در نظر گرفته شده‌ است.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه گفت: موافقت اولیه برای چارت تشکیلاتی بیمارستان به منظور جذب و تامین نیروی انسانی از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر شده است.
دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه با زیرپوشش داشتن سه شهرستان تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه به ۳۶۳ هزار نفر جمعیت سه شهرستان در جنوب استان خراسان رضوی خدمات می‌دهد.
این دانشگاه ۱۹۰ تخت در بیمارستان نهم دی تربت‌حیدریه و ۲۰ تخت در مه‌ولات دارد.
مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت‌حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.