یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸

چرا خرید نهال به صورت آنلاین شامل تخفیف می شود؟

رپرتاژ آگهی

انگور

نهال انگور با گذشت حدود ۳ الی ۴ سال بعد از کاشت به باردهی مناسبی می رسند و باردهی اقتصادی آن ها با گذشت زمان بیش از پیش می شود، اما چه نهال انگوری می تواند سود مالی خوبی را برای ما به ارمغان آورد؟

باغداری و کشاورزی همیشه یک مسئله ی مهم در طول دوران تاریخ بوده است . تصور کنید کشاورز زحمت کش سالیان سال چشم به راه باردهی اولیه ی نهال خود می شود ، اما به ناگاه متوجه می شود ، آن رقمی را که خریداری کرده بود ،تحویل نگرفته و با نخستین باردهی نهال های خود متوجه ی آن می شود که نهال دیگری را تمام این سالیان پرورش داده است! حال تا بخواهد بگردد و مقصر اصلی را پیدا کند که چرا نهالستان متخلف رقم اشتباهی را به فروش رسانده زمان زیادی صرف می شود که در اکثر مواقع سود مالی خوبی را هم به همراه ندارد .

خرید نهال-min

 اما راه حل چیست ؟ نهالستان آریا نهال یکی از بزرگ ترین مراکز تولید کننده و عرضه کننده انواع ارقام نهال جهت کاشت و پرورش فضای سبز مشاوره در کشور جهت احداث باغ ، آماده ی رساندن خدمات احداث باغ است.

نحوه خرید نهال به صورت اینترنتی چگونه است؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا خرید نهال به صورت اینترنتی  نمی تواند اشتباهات خرید حضوری را در پی داشته باشد؟

لازم به ذکر است بدانید که اگر از نهالستان های معتبری مانند: آریا نهال، گلد نهال، دکتر نهال و دیگر نهالستان های معتبر بازار فروش نهال، خرید نمایید دچار آسیب نخواهید شد، زیرا این مجموعه نهالستان ها با برگه ی ضمانت بازگشت واقعی کالا فروش نهال های خود را تضمین کرده و همچنین با خدماتی همچون مشاوره و ارسال طی ۴۸ ساعت توانسته اند نظر بسیاری از کشاورزان را به خود جلب منند.

شما می توانید از نهالستان هایی که در دوران کرونا و با این قرنطینه ی شدید، اما همچنان خدمات خود را با قدرت ادامه داده اند تخفیف هم درخواست کنید تا در خرید بالای ۱۰۰ Seedlings درصد خوبی تخفیف را شامل حال خود نمایید . اما خرید نهال چه گونه ای می تواند سودهی خوبی به همراه داشته باشد؟

خرید نهال انگور یکی از نهال های پر سود بازار کشور

تصور کنید کشاورز هستید و قصد دارید تا بعد از گذشت چند سال به باردهی زیاد درختان خود برسید ، بعد از آن مشاهده نمایید که محصولات شما در بازار جایی ندارد ، در این صورت در نخستین گام می بایست به دام دلال های بازار میوه ی کشور بیفتید و با دست به دامان شدن به آن ها بتوانید محصولات خود را با قیمتی ناچیز بفروشید؛ اما اگر از همان ابتدا انتخاب نهالی درست را انجام داده باشید تمام فرضیه های شکست بر ملا می شود !

بله با خرید نهال انگور با گذشت حدود ۳ الی ۴ سال بعد از کاشت به باردهی مناسبی می رسند و باردهی اقتصادی آن ها با گذشت زمان بیش از پیش می شود، اما چه نهال انگوری می تواند سود مالی خوبی را برای ما به ارمغان آورد ؟

نهال انگور-min

برای نمونه یکی از جدید ترین و خاص ترین نهال های انگور؛ دنیا انگور مکیاج می باشد که به تازگی آریا نهال وارد بازار کشور کرده است . زادگاه انگور مکیاج کشور ژاپن بوده است که برای نخستین بار به صورت انحصاری توسط مهندسین ما با ضمانت به فروش می رسد.

شما می توانید با مراجعه به نشانی زیر ، درصورت تمایل اقدام به خرید نهال انگور کنید https://ariyanahal.ir/خرید-نهال-انگور/

 اما انواع نهال انگور دیگری که بومی کشور عزیزمان می باشد بسیار پر طرفدار می باشد که از این نهال ها می توان به نهال هایی مانند :

۱ : نهال انگور مویز بی دانه

۲ : نهال انگور موندراپ

۳ : نهال انگور رد گلوب

۴ : نهال انگور سیاه سردشت

۵  : نهال انگور عسگری

و ...

اشاره کرد که از ارقام نهال انگور بسیار پر کشت در ایران می باشد که با دانستن قیمت نهال انگور این نژاد به پر سود بودن کشاورزی ایمان خواهید آورد . در وصف سودهی درخت انگور همین یک جمله بس که خرید نهال انگور یک طرف ، سلطان بازار کشمش کشور شدن هم یک طرف دیگر ! اما شاید اینجا برای شما این سوال پیش بیاید که پس :

نهال های پر سود دیگر چه رقم هایی است؟

بگذارید پاسخ این سوال را بسیار صریح و شفاف دهیم ! نهال گردو ، نهال بادام و نهال پسته از ۳ نهال بسیار پر سود در ایران می باشند ! فراموش نکنید نهال انگور چهارمین، اما اقتصادی ترین نهال برای پرورش می باشد ! جالب است بدانید فروش نهال گردو، هم برای فروشنده و هم برای خریدار یک بازی بُرد بُرد است !

زیرا باغداران و کشاورزان عزیز این جمله ی معروف را که می گوید: " در وصف سودهی درخت گردو همین یک جمله بس که خرید نهال گردو مثل دلار سود دارد ! " حتما تا به حال شنیده اند پس این بازی برد برد را هرگز هنگام خرید نهال از یاد نبرید .

اما در مورد نهال بادام اوضاع کمی متفاوت تر می باشد، زیرا درخت بادام در سخت ترین شرایط جوی امکان رشد دارد به صورتی که : در وصف سودهی درخت بادام همین یک جمله بس که با خرید نهال بادام می توانید سلطان بازار آجیل کشور شوید .

چند رقم نهال میوه وجود دارد؟

یکی از پر تکرار ترین سوالی که روزانه ما با جهت فروش نهال ؛ با آن درگیر هستیم این است که لیست نهال را چگونه می توانیم دریافت نماییم ؟ لازم است برای شما شرح دهیم انواع نهال های میوه دارای تنوعی بیش از ۳۰۰ نهال می باشند که تمام ارقام نهال را ما در صفحه ای از سایت با نام لیست نهال درج کرده ایم که شما می توانید با مراجعه  به آن از جدید ترین لیست نهال ها آگاه شده و پس از مطالعه در رابطه با چگونگی پرورش آنها برای تمایل به خرید نهال؛ با مهندسین نهالستان آریا نهال تماس حاصل فرمایید و به این نشانی:ariyanahal.ir/لیست-نهال/ مراجعه کنید.

نحوه ی ثبت سفارش نهال

از دیرباز باغداری و پرورش درختان تنها راه نجات آدمیان بوده است ! زیرا در طول تاریخ بارها شاهد آن بوده ایم که هر گاه هرشخصی ، دچار گرفتاری مالی شده است ، به کشاورزی و امر باغداری و خرید نهال؛ پناه آورده است !

مهندسین آریا نهال هم با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه ی باغداری، کشاورزی و تحقیقات علمی، آماده ی رساندن بهترین نهال ها به شما عزیزان هستند . همچنین امیدواریم از لیست نهال ما به خوبی دیدن نمایید ، زیرا ارقام نهالی که در این لیست موجود می باشد ، با کمترین قیمت نهال ، مهیا شده اند تا بتوانیم سهمی کوچک به منظور سود آوری بزرگ برای شما فراهم سازیم . 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید و قیمت نهال به نشانی : ariyanahal.ir مراجعه کنید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.