پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

رئال مادرید جانشین زیدان را انتخاب کرد؟

صدای پای«ناگلسمان» در برنابئو

امین غلام‌نژاد

دیدار تیم های فوتبال لیورپول و رئال مادرید

به نظر می‌رسد صبر فلورنتینو پرز از نتایج این فصل رئال مادرید سر آمده و باشگاه رئال مادرید قصد ادامه همکاری برای فصل بعد با زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی و پرافتخار خود را ندارد.

رئال مادرید در فصل جاری وداعی غیرمنتظره با کوپا دل ری داشت، در لالیگا نیز در صورت پیروزی اتلتیکومادرید در بازی عقب‌افتاده 10 امتیاز با صدر جدول فاصله دارد و در لیگ قهرمانان نیز کسی شانس چندانی برای قهرمانی آنها قائل نیست.

تماس‌های محرمانه

اما نشریه آلمانی و معتبر بیلد قبل مدعی شد مدیران رئال مادرید قصد دارند برای توافق با جولیان ناگلسمان، سرمربی جوان و آلمانی لایپزیش وارد عمل شوند. این نشریه در گزارشی فاش کرد تماس‌هایی بین باشگاه اسپانیایی با ناگلسمان برقرار شده و آن‌ها از این سرمربی جوان خواسته‌اند از تابستان هدایت رئال مادرید را بر عهده گیرد.

ناگلسمان در سال‌های اخیر ابتدا  روی نیمکت هوفنهایم و در ادامه لایپزیش تحسین بسیاری را برانگیخته و این تیم فصل گذشته فاصله‌ای تا راهیابی به دیدار فینال لیگ قهرمانان در لیسبون نداشت، اما آن‌ها در نیمه نهایی مغلوب پاری سن ژرمن شدند.

سابقه مذاکره

این در حالی است که رئال مادرید در تابستان 2018 نیز برای توافق با جولیان ناگلسمان اقدام کرده بود که در آن مقطع سرمربی آلمانی تمایلی به رفتن به برنابئو نشان نداد. اما حالا و با کسب تجربه بیشتر، ممکن است ناگلسمان این بار پیشنهاد رئال مادرید را قبول کرده و در تابستان بعدی با این تیم به توافق دست یابد.

رائول رئال؟

از سوی دیگر در همین خصوص روزنامه ال‌موندو مادرید از خطر اخراج زیدان از سوی پرز صحبت کرده و از گزینه‌هایی چون رائول پرده برداشت. البته برخی رسانه‌های اسپانیایی هم  رائول را به نیمکت مربیگری رئال مادرید تا حد مذاکرات ابتدایی نزدیک کرده‌اند.

رائول تا کنون سرمربیگری هیچ تیم بزرگی را برعهده نداشته و انتخاب او می‌تواند سورپرایز پرز برای رئالی‌ها باشد.رائول جز محبوب‌ترین بازیکنان تاریخ باشگاه است و هواداران خیلی به این بازیکن علاقه دارند. شاید او مسیری را برود که زیدان در برنابئو طی کرد.

شانس زیزو برای ماندن

رئال مادرید در سال‌های اخیر در بازار نقل و انتقالات چندان فعال نبوده و برخی معتقدند زیدان ابزار لازم برای موفقیت در این تیم را در حال حاضر در اختیار ندارد. البته بی تردید در صورت موفقیت رئال مادرید در یکی از دو جام پیش رو یعنی لیگ قهرمانان یا لالیگا، زیزو فصل بعد هم در رختکن این تیم ماندگار خواهد شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.