سه‌شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۷

استاندار خراسان رضوی فرماندار تربت‌حیدریه را توبیخ کرد

معتمدیان

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در پی بیان اظهاراتی نادرست و مغایر با سیاستهای کلی نظام از سوی فرماندار تربت‌حیدریه، استاندار خراسان رضوی وی را توبیخ کرد.

به گزارش قدس آنلاین، محمدعلی نبی‌پور  افزود: فرماندار توبیخ شده اخیرا در نشستی مطالبی را طرح کرد که پس از انعکاس رسانه‌ای، واکنشهای مختلفی در بین رسانه‌ها و فضای مجاز در پی داشت لذا استاندار خراسان رضوی بلافاصله دستور بررسی این موضوع را صادر کرد. 
وی ادامه داد: اینجانب با همکاری دستگاههای نظارتی به واکاوی موضوع پرداختیم و طی این بررسی متوجه شدیم قسمتی از مطالب بیان شده توسط فرماندار تربت‌حیدریه نادرست و برخلاف سیاستهای کلی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: هرچند این مطالب نظر شخصی گوینده آن است اما با توجه به محرز شدن بیان

مواردی مغایر با سیاستهای کلی نظام، استاندار خراسان رضوی ضمن تذکر و توجیه فرماندار تربت‌حیدریه به صورت حضوری، دستور توبیخ کتبی وی را نیز صادر کرد. 
وی افزود: تاکید و توصیه همیشگی به فرمانداران وبخشداران پرهیز از ایجاد مباحث حاشیه‌ای است. 

نبی‌پور گفت: بر همین اساس انتظار می‌رود مسوولان خراسان رضوی در همه سطوح مدیریتی با تمام توان در تلاش برای خدمت به مردم عزیز این استان باشند. 

انتهای پیام/

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.