یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳

یادگیری لغات انگلیسی

رپرتاژ آگهی

یادگیری زبان

اهمیت یادگیری لغات انگلیسی از نظر هر فردی متفاوت است. اما کمتر کسی می تواند ضرورت یادگیری این زبان را در دنیای امروز کتمان کند. این نکته را در نظر داشته باشید که یادگیری لغات انگلیسی هیچ گاه دیر نیست و در هر زمانی امکان پذیر است. در این مطلب درباره اهمیت یادگیری لغات انگلیسی اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

یادگیری لغات انگلیسی کار دشواری نیست و نیاز به برنامه ریزی و تلاش قدم به قدم دارد. یعنی شما باید با صبر و تلاش و زیر نظر یک آکادمی مجرب، یادگیری لغات انگلیسی خود را آغاز کنید و تکرار و تمرین را نیز فراموش نکنید. در این مقاله به خبرگزاری قدس آنلاین به معرفی یکی از بهترین آکادمی های آموزش لغات انگلیسی به صورت آنلاین می پردازیم.

یادگیری لغات انگلیسی

اهمیت یادگیری لغات انگلیسی:

یادگیری لغات انگلیسی را باید جزو اصلی ترین پایه های یادگیری زبان انگلیسی دانست. زیرا بقیه اجزای یادگیری زبان، بر پایه یادگیری واژه های انگلیسی استوار هستند. شما وقتی به یادگیری لغات می پردازید و معانی آن ها را فرا می خوانید، در قدم های بعدی مورد آموزش قرار گرفته تا جمله بسازید، صحبت کنید و گرامر و اصول نوشتاری زبان انگلیسی را یاد بگیرید. پس اگر به دنبال تقویت هر یک از اجزای زبان انگلیسی هستید؛ ابتدا باید از خود سوال کنید: تا چه اندازه با لغات انگلیسی آشنایی دارید؟ اگر در جواب سوال بگویید که تعداد لغاتی که به آن ها آشنایی دارند محدود هستند، پس باید ابتدا به یادگیری لغات انگلیسی بپردازید و سپس بقیه مسیر را برای یادگیری زبان انگلیسی ادامه دهید.

اهمیت یادگیری لغات انگلیسی از نظر هر فردی متفاوت است. اما کمتر کسی می تواند ضرورت یادگیری این زبان را در دنیای امروز کتمان کند. این نکته را در نظر داشته باشید که یادگیری لغات انگلیسی هیچ گاه دیر نیست و در هر زمانی امکان پذیر است. در این مطلب درباره اهمیت یادگیری لغات انگلیسی اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

اهمیت لغات در آزمون های بین المللی برای کسانی که این آزمون ها را پشت سر گذاشته اند کاملاً روشن می باشد و این افراد تأثیر لغات را در قبولی این آزمون ها می دانند. ما نیز در این مطلب به ذکر اهمیت لغات انگلیسی در آزمون های بین المللی پرداخته ایم. اهمیت لغات انگلیسی در هر چهار مهارت مشهود است. برای مثال در بخش شنیداری اهمیت یادگیری لغات انگلیسی حس می شود زیرا گوش شما باید آنقدر با کلمات آشنا باشد تا بتواند متن صوتی ارائه شده را درک نماید.

اهمیت یادگیری لغات انگلیسی برای عده ای کم و برای عده ای زیاد می باشد. می توان حدس زد که یک خانم خانه دار در مقایسه با خانمی که درخواست ویزا داده است و باید مدرک زبان انگلیسی خود را به سفارت ارائه دهد، به میزان کمتری به یادگیری لغات انگلیسی نیازمند است.  یادگیری لغات و اصطلاحات انگلیسی کار مشکلی نیست و فقط به تمرین و تکرار نیاز دارد.

لغات انگلیسی را چگونه بیاموزیم؟

شاید اولین نکته ای که در رابطه با یادگیری لغات انگلیسی به ذهنتان خطور می کند، چگونگی ثبت لغات در حافظه بلند مدت تان است. عده ای لغات انگلیسی را می خوانند و تمرین زیادی دارند، اما لغات را به سرعت فراموش می کنند. یا نمی توانند در موقعیت های درست از آنها استفاده کنند. این عده ضمن صرف زمان و انرژی بسیار، نتیجه ای که باید را نمی گیرند. پس می توان گفت، روش یادگیری واژگان انگلیسی در استفاده و سودمندی این لغات برای طی کردن بقیه مسیر زبان، بسیار حائز اهمیت می باشد. روشی که برای یادگیری لغات انگلیسی استفاده می کنید باید امروزی و کارآمد باشد. اینکه شما لغات را تک به تک براساس معادلش در فارسی یاد بگیرید، روش درست و سودمندی نخواهد بود. پس در ابتدای مسیر خود، از روش های نادرست یادگیری لغات انگلیسی مطلع شوید و سپس اقدام به یادگیری نمایید. توصیه می کنیم استفاده از روش های متنوع و کاربردی برای بهبود یادگیری لغات انگلیسی را فرا گیرید.

یادگیری لغات انگلیسی برای برخی خیلی دشوار است به حدی که از خواندن زبان انگلیسی منصرف می شوند. این افراد گمان می کنند با خواندن لغات انگلیسی و شرکت در یک دوره یادگیری آنلاین لغات انگلیسی، می توانند تسلط خود بر دایره لغات را برای همیشه به دست بیاورند، فارغ از اینکه لغات انگلیسی ویژگی فرار بودن دارند و شما باید مدام یادگیری خود را تکرار کنید. پیشنهاد ما به این افراد در قدم اول پیدا کردن شیوه صحیح یادگیری لغات انگلیسی است و در قدم دوم تکرار و تمرین. اگر این دو قدم را با برنامه ریزی درست پیش روید، حتماً نتیجه کاملی خواهید گرفت. این نکته را نیز به یاد داشته باشید که فقط بر روی کتاب های درسی و منابعی که توسط استاد ارائه می شود، تکیه نکنید و از منابع دیگری نیز استفاده کنید.

توجه داشته باشید که بهترین روش یادگیری لغات انگلیسی برای هر زبان آموز متفاوت می باشد. به خلاصه ای از انواع روش برای آموزش لغات انگلیسی که در خبرگزاری همشهری آنلاین نیز به آنها اشاره شده به صورت تیتر وار می پردازیم:

 1. آموزش لغات در عبارت ها و جمله ها و نه به صورت کلمه به کلمه

 2. جمع آوری لغات انگلیسی که یاد می گیرید در یک دفترچه یا نرم افزار

 3. مرور کلمات به صورت مستمر و منظم

 4. یادگیری لغات انگلیسی در متن و نه به صورت مجزا

 5. یادگیری هم خانواده ها و ریشه های لغات انگلیسی

 6. استفاده از انواع پادکست ها و ویدیو ها به زبان انگلیسی

 7. استفاده از انواع متون زبان انگلیسی (کتاب ها، مجله ها، مقاله ها و ...)  متناسب با سطح شما

 8. آموزش لغات انگلیسی با بازی ها و اپلیکیشن ها

 9. استفاده از فلش کارت

 10. یادگیری لغات با انواع کتاب آموزش لغات انگلیسی

 11. شرکت در دوره های آموزش لغات انگلیسی

توجه داشته باشید که سایت های زیادی مانند vocabulary.com  برای یادگیری لغات انگلیسی مفید می باشند. با توجه به سبک یادگیری خود، ترکیبی از روش های بالا برای هر زبان آموز بهترین است. طبعاً پنج مورد اول برای کلیه زبان آموزان در یادگیری موثر لغات انگلیسی واجب است.

آموزش آنلاین لغات انگلیسی و مزایای کلاس آنلاین لغات:

آموزش آنلاین لغات انگلیسی دربرگیرنده مزیت های بسیاری است؛ضمن اینکه به تحقیق و بررسی قبل از ثبت نام نیاز دارد. اگر شرایط حضور در کلاس های حضوری را ندارید، می توانید از آموزش مجازی استفاده نمایید. در این مطلب به موضوع آموزش آنلاین لغات انگلیسی پرداخته ایم، با ما همراه باشید. به این نکته نیز توجه داشته باشید نیازی نیست حتماً به دنبال سایتی مجازی برای آموزش آنلاین لغات انگلیسی بگردید؛ بسیاری از مؤسسات زبان علاوه بر کلاس های حضوری، دارای کلاس های مجازی نیز هستند.

در آموزش آنلاین زبان انگلیسی شما می توانید با صرف هزینه و وقت کمتر دایره لغات خود را گسترش دهید و از مزیت های کلاس های آنلاین برخوردار شوید. توجه داشته باشید، به دلیل قرار نگرفتن در محیط واقعی کلاس و نبودن شاگردان انگیزه و تلاش خود را از دست ندهید و همچنان در یادگیری زبان ممارست و تمرین داشته باشید.

مزایای آموزش آنلاین لغات انگلیسی برای شما عزیزانی که شرایط ثبت نام در کلاس های حضوری را ندارید بسیار دارای اهمیت می باشد. به همین خاطر در این مطلب به ذکر مزیت های کلاس آنلاین لغات انگلیسی پرداخته ایم.  در ادامه  از شما علاقه مندان به یادگیری لغات انگلیسی دعوت می کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید.

یادگیری لغات انگلیسی در آکادمی خبازیان

یادگیری لغات انگلیسی زیر نظر آکادمی خبازیان:

یادگیری لغات زبان انگلیسی، اصول و قوانینی دارد که توسط آکادمی خبازیان (khabazianacademy.com) و استادان این موسسه به خوبی رعایت می شود. استفاده از روش های نوین، تعامل میان زبان آموزان و استادان، تنوع در نوع کلاس ها، زمان بندی هر دوره و بهره مندی از نرم افزار های به روز تنها بخشی از مزیت های یادگیری لغات انگلیسی در آکادمی خبازیان است. ضمن اینکه بهترین دوره های مجازی و آنلاین این آکادمی در زمینه یادگیری لغات انگلیسی و آموزش لغات انگلیسی، ارائه می شود. آکادمی زبان انگلیسی خبازیان با مدیریت محمد جواد خبازیان یادگیری خلاق، مفید و مختصر را در محوریت آموزش های خود قرار داده است. در ادامه به معرفی بیشتر آکادمی خبازیان می پردازیم.

به شما پیشنهاد می کنیم قبل از یادگیری لغات انگلیسی و مراجعه به موسسات زبان، حتماً درباره آنها تحقیق کنید تا با روش های تدریس شان آشنا شوید. آکادمی خبازیان با مدیریت بهترین مدرس زبان انگلیسی در اصفهان جزو آن دسته موسسات زبانی است که سابقه بسیار طولانی در زمینه آموزش زبان انگلیسی دارد و شامل انواع دوره های زبان انگلیسی: آموزش آنلاین PTE، آموزش آنلاین آیلتس، آموزش آنلاین مکالمه، دوره آنلاین بحث آزاد، دوره آنلاین لغت، دوره آنلاین گرامر و آموزش آنلاین تافل می شود. ضمن اینکه اگر تمایل به شرکت در کلاس های حضوری را نیز دارید، این موسسه در دوره های حضوری نیز اقدام به ثبت نام می نماید. البته امروزه بیشتر افراد به شرکت در کلاس های آنلاین تمایل دارند و دوست دارند از مزیت های یادگیری آنلاین لغات انگلیسی بهره مند شوند. اگر مایل هستید کنار سایر زبان آموزان به یادگیری بپردازید؛ کلاس های نیمه خصوصی را انتخاب کنید و اگر تمایل دارید به صورت خصوصی مورد آموزش قرار بگیرد، می توانید در دوره های خصوصی زبان انگلیسی آکادمی خبازیان شرکت کنید.  تنوع دوره های آموزشی آکادمی خبازیان نهایت انعطاف پذیری را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.

مهم ترین نکته در راستای یادگیری لغات انگلیسی زیر نظر آکادمی خبازیان، ارائه روش هایی است که هم لغات عمومی و هم لغات آکادمیک را دربرمی گیرد. به این ترتیب شما با انواع واژه های زبان انگلیسی آشنا خواهید شد. در ادامه به معرفی دوره های آموزش آنلاین لغات در آکادمی خبازیان می پردازیم:

1.ارائه ۶۰۰ لغت پرکاربرد در زبان انگلیسی

2.دوره کامل لغت و کالوکیشن

آکادمی خبازیان با استفاده از روش های خلاقانه و مدرن آموزش لغات انگلیسی، موفقیت چشمگیری در ارتقای مهارت های زبان انگلیسی زبان آموزان و داوطلبان آزمون های بین المللی داشته است. برای کسب اطلاعات بیشتر از این دوره های لغات انگلیسی به سایت آکادمی زبان انگلیسی خبازیان khabazianacademy.com مراجعه کنید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.