چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲

خرمگاه: آنقدر فکری را اذیت کرده‌اند که به تنگنا آمده است

خرمگاه

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: محمود فکری، فرزند مکتب استقلال است و همه باید به او برای موفقیت این تیم به ما کمک کنند.

قدس آنلاین؛ محمد خرمگاه، درباره بحث کم‌کاری برخی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال در دیدار با سپاهان اظهار داشت: همه این بحث‌ها را می‌دانند و درباره آنها صحبت کرده‌اند، اما صحبت کردن من مثل آب در هاون کوبیدن است. امروز با حرف نزدن می‌توانیم به استقلال کمک کنیم.

وی افزود: ما به همراه علیرضا منصوریان به استقلال آمدیم و رفتیم، بعد از ما چند مربی دیگر آمدند و کنار گذاشته شدند. این وسط منافع یکسری از آدم‌ها که به فوتبال ارتباطی ندارند، حفظ شده است.

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: استقلالی‌ها یک زمانی با حرف نزدن می‌توانند به تیم کمک کنند. امروز هم نمی‌خواهم درباره استقلال صحبت کنیم، چون هر حرفی ممکن است به تیم آسیب برساند. محمود فکری فرزند مکتب استقلال است و همه باید به او کمک کنند. اگر روزی به امثال من نیاز پیدا کرد، حاضر هستم نوکری استقلال را کرده و خدمت کنم.

خرمگاه در خصوص اینکه چه توصیه‌ای به فکری برای برخورد با باند بازی برخی از بازیکنان دارد، گفت: محمود و کادر فنی‌اش با هوش با تجربه‌تر از من هستند و می‌دانند چه کار می‌کنند. فکری را اذیت می‌کنند و او به تنگنا آمده‌ است. آقایان! به استقلال کمک کنید، نه اینکه به تیم ضربه بزنید.

منبع:تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.