پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳

بازیکنان ماشین‌سازی را از هتل بیرون کردند

ماشین سازی

تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال ماشین سازی تبریز به دلیل بدهی کلان باشگاه از هتل محل اقامت خود بیرون رانده شدند.

قدس آنلاین: باشگاه فرهنگی و ورزشی ماشین سازی که طی ماه های اخیر به دلیل عدم حمایت مالی کافی با مشکلات عدیده مواجه شده است، در تازه ترین مورد تعدادی از بازیکنانش از هتل خود اخراج شده و مسئولان هتل اعلام کرده‌اند تا زمانی که بدهی باشگاه تسویه نشود، اجازه اقامت بازیکنان در این محل داده نخواهد شد.

تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال ماشین سازی با انتشار این خبر در صفحه‌های اجتماعی و شخصی خود از اینکه بین دو باشگاه تراکتور و ماشین سازی توسط مالک و سران باشگاه‌ها تعیض اعمال می‌شود، ابراز گلایه کرده و با تأیید خبر اخراج از هتل محل اقامت خود، اعلام کرده اند ادامه این روند دیگر قابل تحمل نیست.

این بازیکنان در مطلبی مشترک در شبکه های اجتماعی نوشته‌اند: «با سلام خدمت هواداران محترم ماشین سازی و مردم خوب تبریز، قبل از هر چیز می دانیم که از نتایج به دست آمده تیم راضی نیستید و خودمان هم شرمنده‌ایم اما بهتراست شما هم در جریان اوضاع اعضای تیم باشید، روز اولی که برای قرارداد آمدیم آقایان قول‌هایی داده‌اند که تا الان هیچ کدام انجام نشده است، قراردادی با کمترین مبلغی که می‌شد بستند و گفتند کم هست اما به موقع پرداخت می‌شود اما تا این لحظه که کمتر از ۲۰ روز به عید مانده فقط ۲۰ درصد دریافت کردیم».

در ادامه این پیام مشترک آمده است: «متأسفانه هیچ ‌کس پیگیر وضعیت ماشین سازی نیست، ما رو رها کرده اند به امان خدا، خیلی از اعضای تیم حتی پول کرایه برگشت به خانه ندارند و خیلی مسائل دیگه که نمی شود گفت؛ در پایان بدانید ما بازیکنان همه توان خودما را تا الان گذاشتیم و از این به بعد هم می‌گذاریم اما ما هم خانواده داریم که چند ماه شرمنده آنها شده‌ایم».

بر همین اساس و به دلیل شرایط نابسامان تیم ماشین سازی، چند تن از بازیکنان از جمله پیمان بابایی، اکبر افاقی و داوود شاهواروقی با فسخ  قراردادهای خود از این تیم جدا شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.