دوشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴

تجمع در «روز طبیعت» درون پارک ها ممنوع است

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در روز طبیعت - مشهد ‎
عکاس: علی عبداللهی

زنجان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: با توجه به در پیش بودن سیزدهم فروردین «روز طبیعت» و از طرفی شرایط کرونایی حاکم هرگونه دورهمی، تجمع در بوستان‌ها، فضای سبز و پارک‌های استان ممنوع است.

به گزارش قدس آنلاین؛ خدابخش مرادی نافچی شامگاه یکشنبه در جلسه قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونای استان افزود: طبق دستورالعمل به شهرداری،  نیروی انتظامی، صدا و سیمای استان اعلام شده است در این زمینه برنامه ریزی و اطلاع رسانی لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به ترددهای شبانه و در پیش بودن ماه مبارک رمضان اضافه کرد: با توجه به تصمیم اتخاذ شده ساعات منع تردد از ۲۱ به ۲۲ تا سه بامداد تغییر یافته که در این خصوص اصناف، نیروی انتظامی و سازمان صمت استان اطلاع رسانی دقیق برای گروه‌های هدف انجام دهند تا از بروز مشکلات و نارضایتی ها جلوگیری شود.

این مسوول با بیان اینکه طبق اعلام معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و بررسی های انجام شدهه سالن های پذیرایی و رستوران ها  از جمله مکان های زمینه انتقال ویروس کرونا  هستند، ادامه داد: استان در این خصوص دستورالعمل‌های لازم را تدوین و ابلاغ کرده و در صورتی که مکان‌های یاد شده بر خلاف پروتکل ها اقدام کنند، بطور حتم تعطیل خواهند شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.