چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۷

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت و گو با قدس آنلاین:

حمایت و دفاع از فلسطین از اقدامات مستمر جمهوری اسلامی ایران است

مهدیه قمری

روز قدس

نائب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت و دفاع از فلسطین از اقدامات مستمر جمهوری اسلامی ایران است، این موضوع در قانون اساسی کشور نیز مورد توجه قرار دارد و اجرایی می شود.

عباس مقتدایی در گفت و گو با خبرنگار قدس آنلاین روز قدس را تحقق وحدت مسلمانان در ابراز عقیده برای دفاع از مسلمانان جهان دانست و اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره در دفاع از مظلومان در مقابل نظام سلطه پیشگام است و امسال نیز همزمان با روز قدس بی تردید این جایگاه را حفظ کرده و توسعه می دهد.

نائب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امسال با توجه به شیوع کرونا در کشور باید در عرصه فضای مجازی و رسانه های نوین تولید محتوای جذاب با محور اهمیت روز قدس و دفاع از مردم این کشور مد نظر فعالان این عرصه قرار بگیرد، اضافه کرد: باید این تولید محتواها برای نسل جوان حاوی معرفی روزهای اولیه اشغال قدس و ظلم هایی که در حق مردم فلسطین از ابتدا تاکنون توسط رژیم اشغال گر صهیونیستی شده است، باشد.

وی با تاکید بر اینکه دفاع از آزادی بیان مردم فلسطین و آرمان های اسلامی در این کشور از جمله اهداف مجلس شورای اسلامی است، افزود: مجلس شورای اسلامی و کنفرانس دائمی حمایت از انقلاب فلسطین زیر نظر این مجلس بر اساس اهداف اعلام شده و قانون اساسی فعالیت دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ایران همواره پشتیبان مردم فلسطین است و از آرمان های انقلابی آنها دفاع می کند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.