سه‌شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰

جدیدترین اظهارنظر پلیس درباره پرونده جنایت در خانواده خرمدین

اکبر خرمدین

فرمانده انتظامی تهران بزرگ آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده جنایت در خانواده خرمدین را تشریح کرد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: روند تحقیقات در این پرونده همچنان با دستور مقام قضایی از سوی همکاران من در پلیس آگاهی در حال انجام است و موارد مختلف ریز به ریز در حال بررسی است.

وی درباره اینکه آیا طرح ادعاهایی نظیر تجاوز یا ارتکاب قتل‌هایی دیگر از سوی والدین خرمدین صحت دارد یا نه، توضیح داد: همانطور که گفتم تحقیقات در این پرونده در حال انجام است و ماموران در صورت نیاز با افراد مرتبط با این خانواده و افراد مطلع صحبت خواهند کرد اما در حال حاضر به جز موضوع سه قتل موضوع جدیدی مطرح نشده است.

رحیمی با بیان اینکه اسناد، مدارک، ادله و قرائن درباره این سه قتل جمع‌آوری شده است، افزود: این روند همچنان ادامه دارد و ما تحقیقات خود را ادامه می‌دهیم اما تاکنون موضوع جدیدی به طور قطع مطرح نشده است.

بابک خرمدین کارگردان ۴۷ ساله سینما بود که جسد مثله شده‌اش صبح روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت از سطل زباله‌ای در شهرک اکباتان کشف شد. روز بعد از کشف جسد والدین خرمدین به قتل پسرشان اعتراف کرده و دو روز بعد در شامگاه سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت این زوج سالخورده به دو جنایت دیگر یعنی قتل دامادشان در سال ۹۰ و دخترشان در سال ۹۷ اعتراف و اظهار کردند که این افراد را با همان شیوه بابک به قتل رسانده‌اند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.